Zvětšení rtů

Toužíte po plných a smyslných rtech? Chtěli byste docílit symetrického tvaru rtů bez sebemenších chybiček? Chcete mít ještě svůdnější a krásnější úsměv, který vám zvýší vaše sebevědomí? Pokud ano, jistě se svěřte do rukou odborníků na estetickou medicínu, kteří si se zákrokem, týkajícím se vašich rtů jistě profesionálně poradí. Efektivní operace, která vám zvětší vaše stávající rty, nevyžaduje žádné zvláštní přípravy ani odříkání, vše probíhá za pomoci moderních technologií ve velmi krátkém čase s optimálním výsledkem, který vás jistě potěší. Operace je totiž rychlá a bezbolestná. Je vhodná pro každého, jenž se nechce spokojit se svými nevýraznými rty a chce oslnit své okolí smyslným úsměvem. Operaci může podstoupit každý, kdo nemá momentálně žádné infekční onemocnění v blízkosti rtů, jakými mohou být opary či akné v koutku rtu.

Jak zvětšení rtů probíhá?

Zvětšení rtů nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu. Medicína dokáže ke zvětšení rtů využít vašich přirozených „materiálu“, to znamená, že zvětšení rtů se dá absolvovat, tedy dá se na ně využít vaší přirozené tukové tkáně či se dají využít svalové provázky. Tělo vždy snáší mnohem lépe metodu, která je mu bližší. Pokud ovšem stojíte o velmi rychlý zákrok za pomoci cizích materiálů, i v tomto případě se dá klientům vyjít vstříc. Na cizí, tedy umělé materiály sice tělo reaguje hůře, ovšem výsledek je okamžitý a bezbolestný. Záleží tedy pouze na vás, jaký zákrok budete chtít absolvovat.

zvetseni_rtu2

Rekonvalescence

Zákrok zvětšení rtů nevyžaduje žádnou zvláštní rekonvalescenci. Dva dny po zákroku by klient měl pouze jíst kašovitou stravu, poté se vše vrátí do normálu a může jíst stravu klasickou. Operace jsou prováděny velmi rychle a klienty si často k operaci rtů volí ještě jeden či více operativních zákroků, které zkrášlí jejich tělo a těmi jsou například operace prsou či odstranění spadlých víček.