Zhubněte napořád

Léto je tady a vy se, jako každý rok, vzdáváte naděje, že ještě stihnete zhubnout do plavek? Vyzkoušela jste už celou řadu diet – dělenou stravu, Dukanovu dietu, krabičkovou dietu, týdenní dietu i hladovku a stále se vytoužený efekt nedostavil? Nebo jste zhubla a v okamžiku, kdy jste se začala zase normálně stravovat, přibrala? Pak je na čase něco změnit a uvědomit si, že každý z nás je originál a proto nelze zhubnout podle obecných diet a pravidel. K jednotlivci se musí přistupovat jednotlivě a to platí u každé aktivity a u diety snad ještě více.

Právě z vaší jedinečnosti vychází komplexní nutriční typologie, která vám zajistí zdravé hubnutí bez JOJO efektu. Dojde k tomu, že vám nutriční typologie určí typ metabolismu a provede komplexní analýzu organismu. S těmito informacemi pak dále pracují výživoví poradci, kteří vám sestaví dlouhodobý plán správného hubnutí, protože jen zdravé hubnutí vám zajistí trvalý efekt. Pro výživové poradenství je velmi důležitý osobní kontakt s terapeutem, který s vámi probere váš zdravotní stav, zjistí, co za potraviny konzumujete a v jakém časovém rozmezí a jaké aktivitě se věnujete ve volném čase. Současně provede vážení na speciální váze, která zjistí složení vašeho těla a to, kolik svaloviny, tuku i vody ve vašem těle je. Z těchto informací vám pak poskládá jídelníček a také určí, jaké sportovní aktivitě byste se měla věnovat. Zkrátka nutriční terapeut vám ukáže jakou cestou jít a co dělat pokud se vám hubnutí nedaří. Budete konzumovat zdravé potraviny, občas si budete moci zhřešit, ale stále budete hubnout a to jednoduše a bez trápení.

Zhubněte napořád bez prášků a zbytečného hladovění. Objednejte si konzultace hubnutí s poradcem již dnes a to ZDE. Vyzkoušejte a uvidíte, že vaše vysněná postava se stane skutečností!