Zelená káva je opravdu zelená. A pomáhá!

Zelená káva je obyčejná káva, která prostě a jednoduše neprošla pražením. To jim vezme téměř vše, co v nich bylo zdravé. Podobně, jako když vaříte zeleninu.

Kyselina chlorogenová – CGA 800

Kyselina chlorogenová, označovaná jako CGA 800, je velice užitečná látka, která podle klinicky ověřených testů pomáhá při hubnutí tím, že je schopna našemu metabolismu pomoci při štěpení škrobů a vstřebávat z nich cukry. Stejnou látku můžeme najít v břečťanu a švestkách.

Jen zelená káva nestačí

Internet je plný všemožných negativních komentářů. Zpochybňuje se účinnost látek a vliv na hubnutí. Pravděpodobně je to proto, že si někteří myslí, že stačí jenom pít zelenou kávu a pozorovat, jak kila a tuky mizí před očima. To je ale velký omyl – hubnutí je mnohem složitější proces a většinou je třeba změnit zevrubně životní styl. Zelená káva hubnoucí účinky může spíše podpořit.

Více informací on-line

Jak si připravit zelenou kávu, na co si dát pozor, kolik za ni zaplatíte a kolik obsahuje kofeinu – to je jen několik otázek, na které odpoví článek „Je zelená káva jeden velký podvod?“ Na webu VýbornáKáva.cz.