Zdravé látky z Taiwanu

Zdraví máme jen jedno, proto bychom o něho měli dobře pečovat. Každý den si dopřát dostatečné množství zdravé stravy, tekutin i pohybu. Někdy ovšem není v našich silách do sebe „dostat“ všechny tyto zdravé látky. Například taková očista organismu, nebo hubnutí je náročná procedura, při které je velmi vhodné použít přírodní doplněk stravy. K tomuto přípravku patří Chlorella pyrenoidosa. Že jste o ní ještě nic neslyšeli? Tak čtěte určitě dále.

Co je chlorella?

Chorella je kulatá řasa, která roste ve sladké, čisté vodě a patří mezi takzvané zelené potraviny. Její schopností je množení a přežívání i v extrémních podmínkách a její existence je datována na zemi již více než tři miliardy let. Poprvé byla objevena v roce 1890 jedním z holandských vědců. Ve většině případů se pěstuje na Taiwanu, odkud také pocházejí ty nejlepší chorelly.

chlorella-naturalis2

Kdy ji užívat?

Řasa chlorella by měla být hlavním doplňkem vaší detoxikace, protože její buničinná stěna dokáže účinně navázat usazeniny ze střeva a to hlavně těžké kovy, které pak odvádí z těla ven. Pomáhá také játrům i ledvinám při vylučování všech škodlivých látek. Chlorellu Pyrenoidosu si kupují ženy také, pokud chtějí zhubnout, nebo v době těhotenství či kojení. Je zdrojem mnoha kvalitních látek a ženy je tak dávají svým dětem, které bývají v raném dětství více náchylné na nemoci. Tuto zelenou potravinu si ale můžete dopřávat i jako prevenci proti nemocem v zimních obdobích, nebo v době jarních únav.

Kde ji seženu?

Na greenfit.cz seženete přípravek chlorella Naturalis, která obsahuje celou řady certifikátů té nejlepší kvality a patří mezi 100% chlorellu Pyrenoidosu. Tato chorella neobsahuje žádná pojidla, příměsy ani konzervanty a patří k nejkvalitnějším produktům na trhu za velmi přijatelnou cenu. Objednejte si toto „zdraví“ ještě dnes a dáte svému organismu jen ty nejlepší látky!