Zázračný keř Kustovnice čínské

Také s příchodem podzimu přemýšlíte kde všude získat potřebné vitamíny, abyste při prvním „ofouknutí“ zůstali zdraví, neonemocněli a neulehli do postele? Už vás nebaví polykat spousty synteticky připravovaných tablet, které mají být zdravé? Pak pro vás máme skvělý tip a tím je kustovnice, která patří k rodu rostlin z čeledi lilkovitých a zahrnuje asi sto druhů. Mezi nejznámější druh patří kustovnice čínská, jejíž plody, stejně jako celá rostlina je známá také pod názvem goji.

 

Místo původu – Asie

 

Goji Berry (Kustovnice čínská) patří mezi superpotraviny a pochází z Asie. Největší výskyt růstu je pak v jižních částech Číny. Tento keř dorůstá výšky až tří metrů a má fialové květy a oranžovočervené bobule elipsovitého tvaru 1-2cm velké, které dozrávají, sbírají se a suší od srpna do října. Právě tyto plody jsou považovány za super ovoce plné zdraví a antioxidantů. Jako léčivé jsou však využívány všechny části rostliny. Po staletí se Kustovnice využívala v čínské medicíně a s postupem času pronikla do všech koutů světa. Zvýšené popularitě Goji Berries přispěl také zdravý životní styl a pozitivní trend zdravé výživy posledních let.

 

Obsah a účinky Goji Berry

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

 

Pravidelnou konzumací dosáhnete dlouhověkosti, kvalitního přísunu vitamínu A, B1, B2, B6, C i E, aminokyselin, betakarotenu, polysacharidů i řady stopových prvků. Její detoxikační účinky pomáhají při hubnutí a ostatní látky snižují riziko rakoviny, podporují zdravou funkci jater a ledvin, léčí kašel, snižují cukrovku i bolet kloubů. To ovšem nejsou všechny účinky této skvělé rostliny, která navíc zlepšuje krvetvorbu, působí proti astmatu a některým alergiím, zvlhčuje plíce, omezuje kožní nemoci jako je lupenka, zvyšuje krvetvorbu, snižuje krevní tlak, posiluje zrak a působí také na mužskou potenci.

 

Kvalita Goji Berries Naturalis

 

Mezi nejkvalitnější produkty na trhu patří Goji Berries Naturalis, která pracuje pouze s prvotřídními surovinami, které jsou zpracovány velmi šetrně a jen proto je to produkt bohatý na všechny výše uvedené látky a zajišťuje tak veškeré zmiňované účinky. Jeden z důkazů, že Goji Berries Naturalis patří mezi opravdové špičky, jsou získané certifikáty s mezinárodním uznáním.

 

Vyzkoušejte tento malý zázrak i vy ať už samostatně, nebo v kombinaci s cereáliemi, či jinými vámi oblíbenými potravinami. Nebo ji využijte také k ochucení a přípravě nápojů, nebo jako surovinu pro tvorbu mnoha receptů. S Kustovnicí čínskou se meze fantazii nekladou. Uvidíte, že pravidelnou konzumací vás čekají dlouhá léta zdraví bez bolesti a trávení po zdravotních ordinacích.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *