Zařizujeme pokojíček pro miminko

Nejčastějším způsobem jak tráví nastávající maminky poslední týdny před porodem je zařizování dětského pokojíčku. I když miminku je v zásadě naprosto jedno, jestli závěsy ladí s kobercem, pro maminky je toto ladění posledních detailů nejoblíbenější činností. Neomylně totiž upozorňuje na to, že malý majitel pokojíčku už zanedlouho přijde na svět.

Zkušené maminky ví, bez čeho se v dětském pokoji jistě neobejdou. Ty, které čekají své první dítě, si rády nechávají poradit od kamarádek, nebo hledají inspiraci na internetu. Ať už najdou rady kdekoliv, jistě bude všude jako nezbytná součást vybavení figurovat koberec.

Winnie Taller W87

Veřejnost se sice dělí na dvě skupiny a to zatvrzelé odpůrce koberců, kteří tvrdí, že koberce, stejně jako záclony a závěsy jsou v bytě jen lapači prachu a ty, kteří si naopak bez koberců svůj domov neumí představit. Právě po dětské koberce jsou velmi žádané a to zejména díky jejich praktičnosti. Pokud budete mít miminko ve vlastním pokoji ještě v době, kdy budete v noci kojit, pak jistě oceníte, když nebudete v noci rozespalé našlapovat na studenou podlahu, ale na hřejivý koberec. Stejně tak oceníte koberec v období, kdy se začne miminko aktivně zajímat o své okolí. Po celé dny v postýlce ho neudržíte. Oblíbené pěnové puzzle jsou sice hřejivé, ale poskytují relativně omezený prostor, zatímco na koberci má dítě mnohem větší plochu k pohybu. Koberec navíc usnadňuje také počáteční pokusy o lezení a první krůčky, protože nepodkluzuje. Na druhou stranu je však nutné počítat s drobnými oděrkami. Nejnovější trendy v dětských kobercích si můžete prohlédnout na těchto stránkách www.vopi.cz. Najdete zde široké spektrum kategorií, levné koberce i luxusní. Koberce do dětských pokojů i celého bytu. Koberce Vopi jsou jasnou volbou, jestliže si chcete pořídit opravdu kvalitní koberce.