Zařiďte si provozovnu kvalitním gastro zařízením

Je vaření vaše povolání? Chcete mít spokojené zákazníky? Potřebujete vybavit restauraci, pekárnu, cukrárnu nebo jinou provozovnu? Nechcete se nechat zruinovat? Pak nakupte gastro zařízení od společnosti Gastrocentrum Písek s.r.o se kterou vás dneska seznámíme.

Gastrocentrum Písek 

Tato společnost, která nabízí profesionální pomůcky pro všechny kuchaře, je na našem trhu od roku 2000. Jejich produkty jsou od českých i od zahraničních výrobců, a jsou vyrobeny z pevných a kvalitních materiálů. Firma současně zajišťuje poradenskou činnost jak v oblasti provozoven, tak jejich zařízení. Rádi vám provedou projekci i montáž gastro produktů a zajistí jejich záruční i pozáruční servis. Na stroje, které mají složitější obsluhu, a vy si nebudete s jejich manipulací jistí, ochotně vám poskytnou školení jak provádět bezpečnou obsluhu. Určité druhy zboží můžete nakoupit na splátky a většina spotřebičů nad 10 000 Kč má dopravu zdarma při platbě na účet předem.

Gastro bazar sníží náklady při zařizování

Sortiment Gastrocentra je velice pestrý a kromě nového zboží nabízejí také gastro bazar, ve kterém koupíte starší, ale přitom funkční a zároveň málo používané zařízení. Bazarové i nové produkty jsou kvalitní a zajišťují dlouhou životnost spotřebičů. Zboží můžete kombinovat, a tak vám bazarové zboží v kombinaci s novými spotřebiči pomohou snížit náklady při zařizování jakékoliv provozovny.

Velký sortiment zboží

Gastrocentrum Písek vám nabízí varnou techniku, chladící zařízení, konvektomaty i jejich příslušenství, kuchyňské stroje, myčky, várnice, váhy, digestoře a mnoho dalšího zařízení, bez kterého se ve své kuchyni neobejdete.

Veškerou nabídku zboží si prohlédněte z pohodlí svého domova, vše si promyslete a vyberte to, co potřebujete. Všechno gastro zařízení je na skladě a mohou vám ho doručit již do druhého dne. A tak neváhejte a nechejte si poradit od opravdových specialistů, právě oni vám totiž se vším pomohou.