Zaměřeno na kvalitu českého spodního prádla

Když se řekne spodní prádlo, tak každého napadne nepřeberné množství konkrétních značek. Když se však řekne kvalitní české prádlo, jaká značka každého napadne? Výroba nových vzorů, nejmodernější materiály, kvalitní zpracování a pohodlí nadevše? To vše a ještě mnohem víc je spodní prádlo značky Andrie.

Jaké prádlo vede

Možná se budete divit, ale nejoblíbenější spodní prádlo je hlavně pohodlné, padnoucí a z prodyšných a kvalitních materiálů. Právě těmito přednosti se Andrie vyznačuje. Podívejte se také na další výhody, které vám pohodlné spodní prádlo přinese.

1) Správný střih spodního prádla, oblíbená barva a příjemný materiál vám zvýší sebevědomí a budete se cítit lépe psychicky a také fyzicky. Se spodním prádlem, které vám padne, budete mít také přirozený postoj a bude se vám pohodlně dýchat.

2) Někteří muži dokonce tvrdí, že žena je v krásném a padnoucím prádle ještě hezčí než ve vyzývavých podvazcích nebo úplně nahá. Může za to prostor pro fantazii a pomalé objevování a odhalování ženského těla.

3) Andrie kalhotky nebo andrie trenýrky jsou vyrobeny z příjemné bavlny, bambusu a modalu, který se vyrábí z buničiny dubu. Tyto přírodní materiály jsou analergení a mají také tu výhodu, že je můžete nosit celodenně. Zároveň jsou nejlepší volbou, protože uděláte něco nejen pro své pohodlí, ale také zdraví.

Andrie trenýrky

4) Spodní prádlo by vám nemělo nikde odstávat, ani vás škrtit. Kalhotky andrie si můžete zvolit nejen v několika barevných provedeních, ale také v různých velikostech. Zvolit můžete kalhotky s vysokým pasem, bezešvé spodní prádlo nebo brazilské kalhotky.

5) Pohodlné spodní prádlo je také zdravější. Prádlo by vás nemělo tlačit a být příliš těsné. Těsné prádlo může u žen způsobovat opakující se infekce močových cest, u mužů pak může poškozovat nervová zakončení v intimních partiích.

6) Pokud často sportujete, tak je na místě pořídit si sportovní prádlo. Bavlněné kalhotky a sportovní podprsenka Andrie vám umožní pohodlný pohyb, prodyšnost a také potřebný komfort při cvičení.

7) Nejen bavlněné kalhotky, ale také pánské spodní prádlo, tedy bavlněné trenýrky Andrie uspokojí každého muže. Z oblíbených vzorů si můžete vybrat například kostky nebo proužky, a to v několika barevných variantách.

8) Pružnost a pohodlí spodního prádla značky Andrie zaručuje volba kvalitního materiálu. Andrie kombinuje bavlnu, super přilnavou lycru a modal. Díky těmto materiálům si užijete dostatek pohodlí a spodní prádlo na sobě ani neucítíte.

9) Velkou výhodou pohodlného spodního prádla je tedy nejen kvalita, možnost každodenního nošení, ale také zaručený komfort. Ať už chcete potěšit sami sebe nebo udělat radost partnerovi, tak Andrie je vždycky ta správná volba.