Zahradní domky mají široké uplatnění

Čím dál častěji jsou na zahradách u rodinných domů i v zahrádkářských koloniích k vidění zahradní domky. A není se čemu divit. Mají totiž skvělé praktické vlastnosti a jsou i hezkým doplňkem celkového exteriéru zahrady. Dají se použít jako domky na nářadí, ale k využití je i zahradní domek jako chatka.

Plechové i dřevěné

Nejčastějšími typy, se kterými se setkáváme, jsou odolné plechové domky, které vám vydrží mnoho let, aniž byste museli provádět nějaké úpravy. Vyhledávanou variantou jsou ale i domečky vyrobené ze dřeva. U dřevěných zahradních domků je potřeba počítat s omezenou životností. Avšak správně navržená konstrukce, kvalitní materiály i vhodná ochrana dřeva životnost výrazně prodlužuje. A to ať si na zahradu pořídíte domek na nářadí nebo dětský domeček, který udělá radost vašim nejmenším.

ImageHandler

Vybírat můžete i ze střešní krytiny

K jejich oblíbené střešní krytině pak patří ocelové pozinkované plechy, asfaltová lepenka, dřevěný šindel nebo tašky z pálené hlíny. Uprostřed zeleně můžete rovněž na střechu využít nabízenou alternativu zelené střechy, která skvěle splyne s okolím.

Kvalitní zahradní domky

Zahradní domky Herold a Palmako se vyznačují vysokou kvalitou dřeva, z něhož jsou jednotlivé díly vyrobeny. Z jejich široké nabídky si vyberete přesně takový typ, který vám bude nejvíce vyhovovat a také dokonale zapadne do vaší zahrady. Vybírat můžete i z luxusních domků vybavených okny či prosklenými dveřmi, díky nimž bude uvnitř dostatek světla.  Jestliže hledáte ten nejvhodnější domek na nářadí, zkuste Biohort zahradní domek, který splňuje ty nejvyšší nároky na bezpečnost a je vyroben z dlouhotrvajícího materiálu, což je pozinkovaný ocelový plech. Je stabilní a bezúdržbový. Všechny domky Herold a Palmako mají jednoduchou montáž, dlouhou životnost, nenáročnou údržbu a jsou bezpečné i ekologické. Vyberte si ten nejlepší, jejich zahradní domky koupíte zde.