Zahradní centrum Šticha a syn zajistí návrh zahrady i následnou údržbu zeleně

Možná již delší dobu sníte o krásné, upravené zahradě, avšak na realizaci jejích úprav pod tíhou pracovních povinností nezbývá příliš mnoho času. Můžeme Vám s úpravou zahrady pomoci. Kdo jsme? Společnost Šticha a syn je tradiční rodinná firma, poskytující široký sortiment a komplexní zahradnické služby v Praze. Nabízíme vše od drobných keřů, travin až po keře a stromy. Kromě toho je možné u nás zakoupit také veškeré náčiní pro zahradnické práce a hnojivo pro údržbu zahrady.

Odborné návrhy zahrad a jejich projektování – i toto je součástí naší práce, kterou Šticha a syn zahradnictví Praha nabízí. Zahradní architektura vyžaduje podrobnou znalost zahradních rostlin. Pro zahradní architekty je důležité také to, aby dobře uměli sladit živé a neživé prvky. Celkový vizuální dojem musí lichotit oku zákazníka, proto je kvalifikovanost našich zaměstnanců klíčová. Jak tedy na objednání našich služeb?

Pokud byste si rádi nechali zahradu upravit, či zrekonstruovat, stačí vyplnit kontaktní formulář. Nejste-li z Prahy nebo jejího okolí, můžeme se na Vámi vypravit kamkoliv po celé ČR, po předchozí domluvě. Poté navštívíme zahradu a zjistíme, jaké máte požadavky. Dalším krokem, jenž naše zahradnické služby v Praze nabízejí, je stanovení rozpočtu. Pak již zbývá samotná realizace nové přestavby zahrady. V případě dalších dotazů či přání nás neváhejte kontaktovat. Budeme se na Vás v našem zahradnictví Praha těšit.