Zabavte vaše nejmenší na dětském hřišti

Zahrada neslouží pouze jako místo odpočinku, ale je i místem aktivní zábavy, a to zvláště pro děti. Kus bezpečně chráněné zeleně je zkrátka ideální prostředí pro jejich hry. V dnešní době je znovu velkým trendem budovat dětská hřiště ve městech, nakupovat nové produkty do školek a zpříjemnit dětem hraní i na zahradě u rodinného domku.

Místo, kde čas skvěle utíká

Pokud i vy plánujete nějakou výstavbu dětského hřiště, chtěli bychom vás upozornit na několik věcí, které je dobré si při realizaci uvědomit. Za prvé musíte brát v úvahu to, komu všemu bude sloužit, jak velká má být jeho kapacita a kde bude umístěné. Je jasné, že jiné nároky budete klást na hřiště v soukromé zahradě, kde ho využijí sourozenci s kamarády, a jiné prvky musí splňovat to, které je umístěné v parku či školce, kde jsou vždy všechny herní prvky velmi zatížené. Proto je nutné, aby byla jeho konstrukce přizpůsobená velké zátěži, a aby všechny prvky odolaly silnému opotřebení. Starší i mladší děti při svém hraní ocení houpačky, věž se skluzavkou, šplhací sestavy, prolézačky, ale třeba i hrací domeček a hrazdy. Součástí každého dětského hřiště by mělo být pískoviště, které k hrám kluků i holek neodmyslitelně patří. Mohou být vyrobeny z různého materiálu, ovšem ty, jež jsou vyrobeny ze dřeva, zajišťují nejen dobrý estetický vzhled, ale také pohodlí a kvalitu.  Stejně jako u výběru hřiště je dobré při koupi pískoviště brát zřetel na to, kolik dětí ho bude využívat. Vybírejte pískoviště s lavičkami po obvodu pro pohodlné sezení i případnému použití ochranného krytu.

 

piskoviste imprest s vikem

Dětská hřiště i pískoviště

Rádi bychom vám představili obchod, kde nakoupíte dětská hřiště i pískoviště pro obce a školky, nebo na svou soukromou zahradu. Skluzavky.cz nabízí veškerý sortiment zboží pro děti, jako jsou houpačky, skluzavky, domečky, trampolíny, hračky i zmiňované pískoviště a hřiště. Velký výběr umožňuje provést nákup i těm nejnáročnějším rodičům. I my jsme zde pro naše ratolesti nakoupili, a to dětské hřiště Herold a pískoviště na eshopu Imprest s krytem. Musíme přiznat, že naše očekávání i dětské touhy, obě dvě hrací plochy splnily. Kvalitní výroba zajišťuje bezpečnost dětí při hře, design se nám výborně hodí do exteriéru naší zahrady, a skvělé uzpůsobení zajistí, že se naši miláčkové zabaví na dlouhou chvíli. Věříme, že i vy zde vyberete to pravé pro vaše nejmenší!