Zábava a pohyb pro naše děti

I když léto již pomalu končí a podzim je za dveřmi, rozhodli jsme se napsat krátký článek o dětských hřištích. Dětská hřiště ožívají nejvíce v teplých letních a jarních dnech, ale dětských smích je zde slyšet prakticky přes celý rok. My dnes ale budeme mluvit spíše o variantě pro vaši vlastní  zahradu. V dnešní rychlé a náročné době je velmi těžké získat trochu času pro svou rodinu a ne vždy jsou skluzavky na dosah.  Velmi zajímavou alternativou je pak přenést místo dětských her na vlastní zahradu.

 

Výhody netřeba dlouze představovat:

•    Rodiče ušetří čas s doprovodem dětí na někdy vzdálená hřiště.
•    Své ratolesti mají pod dohledem a mohou se věnovat svým povinnostem
•    Znáte kvalitu hracích prvků  a jejich bezpečnost.

Výroba svépomoci nebo firma?

Pokud si pokládáte otázku, zda-li si hřiště nevyrobit sami, hned na začátku doporučíme spíše ne. Nechceme tím říci, že třeba takový dětský domeček nebo pískoviště by šikovný domácí kutil nezvládl. Měli by jste myslet zvláště na bezpečnost vašich dětí. Profesionální sestavy pro dětská hřiště jsou vyrobeny a sestaveny hlavně s důrazem na zdraví vašich ratolestí.  Pokud i tak váháte, kvalitní a spolehlivá firma by vám měla poskytnout také odborné poradenství.

 

detske hriste

Jakou firmu tedy zvolit?

Protože fandíme českým značkám, představíme vám firmu Herold.  Herold se zaměřuje na rozdíl od čínských výrobků na tradiční výrobu z přírodních a nezávadných materiálů. Pokud by jste chtěli před nákupem na eshopu vidět prvky na vlastní oči, je to také možné. Firma disponuje showroomem v Kutné Hoře. Zde si můžete i se svými dětmi vše prohlédnout a vyzkoušet a k dispozici vám bude školený personál, jenž ochotně poradí s vašimi dotazy. Pokud jste již rozhodnuti, tak nakupujte na www.skluzavky.cz.

Co říkají o herních sestavách této firmy si můžete prohlédnout také v roztomilém videu. Děti zde sami hodnotí kvalitu a přednosti a jejich spokojené tváře vypovídají o všem.

 

Nakupujeme na eshopu skluzavky.cz

Že vás argumenty přesvědčili, ale máte strach ze sestavení hřiště bez pomoci? Samozřejmě i zde vás nenechá jí na holičkách. Každý prvek má svůj návod, se kterým stavbu zvládnete za pár hodin. Pokud by jste si ani tak na sestavení netroufli, bude vám doporučena odborná firma která sestavení zajistí.  Tak hurá na vlastní dětské hřiště.