Využití čínské medicíny při problémech se zažíváním

Jako každý rok jsou tady zase Vánoce. Svátky klidu, míru a pohody, ale v některých případech také velkého množství jídla a pití. Při návštěvách rodin i kamarádů mnohdy zkonzumujeme více potravin než bychom chtěli, nebo než je náš žaludek zvyklý. A nejen v tomto období nás pak mohou trápit problémy se zažíváním, nadýmání či zácpa. Potom můžete sáhnout po tradičních přípravcích, které koupíte v lékárně, anebo zkusit něco nového, něco opravdu zaručeného a přitom zdravého.

 

 

Tradiční čínská medicína

Dnešní moderní medicína léčí nemoci, ale tradiční čínská medicína se zaměřuje na jejich příčinu a na jejich předcházení. Naštěstí se tento „malý zázrak“ dostal i do našich končin, protože její nejsilnější zbraní je léčba čínskými bylinami s úpravou životosprávy. Kvalitní bylinné směsi se ve většině případů zpracovávají do podoby tonika a poté se chovají podobně jako vitamíny a minerály. Účinkují pomalu a upravují různé fyziologické funkce organismu, tím pádem udržují naše stálé zdraví. Opravdu výhodou je to, že tyto přípravky, které se vyrábějí podle staletí prověřených zásad této medicíny, nemají žádné vedlejší účinky.

Zázrak jménem Kustovnice

Mezi opravdový klenot čínské medicíny patří Kustovnice čínská, jejichž účinky jsou známy několik tisíc let. Její plody poskytují tělu širokou škálu biologicky hodnotných látek. Nejdůležitější složkou jsou polysacharidy, karotenoidy, fytosteroly a nenasycené mastné kyseliny. Inulin je fruktózový polysacharid z čekanky a tato plně rozpustná vláknina rostlinného původu napomáhá trávicímu traktu hlavně jako obnova střevní mikroflóry, která je pro správnou funkci střev nezbytně nutná. Kromě těchto účinků posiluje Kustovnice obranyschopnost a imunitu organismu. Zlepšuje krvetvorbu a má vliv na snižování krevního tlaku. Působí proti astmatu i některým druhům alergií. Kustovnice obsahuje opravdu mnoho pozitivních látek, které vám mohou dát zdraví.

Svěřte se do rukou Naturvitě

Společnost Naturvita a.s Veselá patří rozsahem svého sortimentu k významným producentům potravinových doplňků z řad čínské medicíny v České republice. Tato společnost zohledňuje při vývoji nových výrobků nejnovější poznatky v oblasti zdravé výživy. Spolupracuje se specializovanými zdravotnickými pracovišti a jejich výrobní provozovny se nacházejí v obci Veselá, která leží přibližně 10 km na východ od Zlína. Kustovnicí a celým sortiment zboží tato společnost zásobuje síť lékáren a prodejen s výrobky pro zdravou výživu. Kustovnice od Naturvivy neobsahuje žádný lepek, konzervační látky, syntetická barviva a ani aroma, proto si můžete být jistí, že jejich výrobky jsou opravdu kvalitní a cenově dostupné. Vyzkoušejte výrobky čínské medicíny a uvěříte, že lékař léčí, ale příroda uzdravuje.