Vyrazte na Vysočinu a užijte si dovolenou s dětmi

Dovolená v Česku se stává stále větším trendem a lidé se naučili cestovat i po našich krajích. Pokud se rozhodnete vyrazit i vy a užít si s dětmi skvělé chvíle, rozhodně nebudete sami. A proč je rodinná dovolená v ČR tak oblíbená? Je to jednoduché. Stále více lidí zjišťuje, že doma je zkrátka doma. Neexistuje zde jazyková bariéra, kvalita ubytování je skvělá (dá se srovnávat s tou zahraniční) a dětem udělá stejnou radost, jako kdyby byly například u našich rakouských sousedů. Navíc je u nás krásně a je pořád co objevovat. A co si myslíme, že by vašim dětem udělalo tu největší radost? Vyzkoušejte s nimi vyrazit na Vysočinu. Možná si říkáte, proč zrovna sem? Odpověď zní Šikland.

Westernové městečko s bohatým programem

Šikland nadchne každého, a nejen ty nejmenší. Pokud se rozhodnete vyrazit právě sem, pak nebude dovolená s dětmi žádná nuda. Šikland je komplex zábavních areálů s největší nabídkou služeb i zábavy v Česku. Hlavní atrakcí celého centra je pak westernové městečko Šiklův mlýn, které vždy nabízí pestrý program. Městečko se nachází poblíž Zvole nad Pernštejnem a oblíbené jsou divadelní představení, westernová show, indiánská vesnice i noční ohnivá představení. V areálu se také nachází zoopark, kde mohou děti obdivovat krokodýly, bizony, koně i lamu. Skvělý zážitek si vaše ratolesti odnesou, pokud se projedou vláčkem Union Pacific, zkusí si vyrýžovat nějaké to zlato nebo se naučí střílet z luku.

dovolena_s_detmi

Strašidelný hrad plný zábavy

Nedaleko Šiklova mlýna leží také offroad areál a strašidelný zámek Draxmoor, kde rozhodně zažijete nezapomenutelnou atmosféru. Návštěvníci se mohou těšit na tři patra strašidelně fantastické expozice, na 3D kino i strašidelný výtah. Čeká tady na vás i zámecké nádvoří s pohádkovými domečky na kuřích nožkách. Věřte, že toto bude ta nejlepší dovolená s dětmi v Česku, na kterou budou vaše ratolesti a určitě i vy dlouho vzpomínat.