Vyrazte do fitcentra a získejte krásnou postavu

Asi většina z nás chce být fit, mít nějaké to svalstvo a nemít kila navíc. Ale dobrou fyzickou kondici a hezkou postavu získáte jen v tom případě, že se začnete hýbat. A to déle než pár minut a pokud možno pravidelně. Možností je nepřeberné množství – běh, rychlá chůze, jízda na kole či inlinech, tanec nebo návštěva fitcentra. Pokud totiž chcete spalovat, musíte rovněž posilovat.

Ve fitku na vás čekají posilovací stroje i skupinové cvičení

Ve fitcentru na vás nečekají jen posilovací stroje, ale i různé skupinové lekce zaměřené na spalování a tvarování postavy. Vyrazit můžete například na TRX, HEAT nebo kruhový trénink, který je zaměřený na posílení problémových partií. Kruhový trénink vám pomůže nejen se spalováním kalorií, ale také se zpevněním celého těla a nabráním svalové hmoty. Při kruhovém tréninku se využívají cviky, které procvičují více svalových partií najednou, a proto jsou tak účinné. Ne každému však skupinové lekce při cvičení vyhovují. Někdo je nestíhá z časového důvodu, jiný zase nemá rád „publikum“. V tom případě je pro vás nejlepší návštěva fitcentra, protože i cvičení v posilovně má své výhody.

fitness

Výhody cvičení v posilovně:

  • se cvičením vám může pomoci zkušený trenér, který vám poradí, pomůže a ukáže vhodné cviky,
  • vždy tady najdete hned několik strojů k posílení vámi cvičené svalové skupiny. Při tréninku tak nehrozí stereotyp,
  • na cvičení se můžete maximálně soustředit.

Fitness Praha 2, to nejlepší pro vaše tělo

Pokud se rozhodnete dělat něco se svou kondicí a postavou, měli byste si k tomu najít i vhodné fitcentrum. Jestliže jste z Prahy, pak vám doporučujeme fitness Praha . Jedná se o prostornou posilovnu EAGLE FITNESS o dvou patrech, kde na vás čekají špičkové stroje, ale také kardiozóna, aerobní sál, bojová umění nebo kruhový trénink. Posilovna Praha 2 vám zkrátka nabízí špičkové služby, díky kterým už cvičit nepřestanete, a vaše postava bude vypadat skvěle.