Vyberte ten správný holicí strojek

Nákup v drogerii – kdo by to neznal? Procházíte mezi regály a přemýšlíte, co všechno ještě potřebujete. Ze všech regálů na vás vykukuje celá řada sprchových gelů, šampónů na vlasy, kondicionérů, zubních past a ostatních potřebných věcí, bez kterých se prostě neobejdete.

Pokud se jedná o to, že si nakoupíte drogerii pro sebe, ve většině případů asi nemáte problém. Ten nastává až ve chvíli, kdy potřebujete něco koupit partnerovi. Mnohdy se jako skoro každá žena zaseknete na výběru holicího strojku. Gillette Mach 3, Gillete Fusion, Gillete Mach 3 Turbo…a mnoho dalších názvů, břitů a značek které vám nic neříkají. O Gillete jste už určitě slyšela v reklamě, je ale tento strojek opravdu tak zázračný? My jsme pro vás sepsali něco málo o holicím strojku Gillete Mach 3 Turbo a ušetřili jsme tak alespoň trošku času, kterého nemá žádná žena nazbyt. Holicí strojek Gillete Mach 3 Turbo je kombinací přesné technologie holení, která společně funguje jako systém, který zajišťuje hladké a pohodlné oholení. Při holení s Gillete Mach 3 Turbo bude váš partner ve skvělých rukou. Tři břity a úprava břitů totiž snižuje tření, takže hladce klouže po pokožce a zabraňuje pořezání. Výkyvná holicí hlava s 10 mikrolamelami bezpečně okrouží každou křivku partnerova obličeje a zajistí tak to nejhladší oholení. Zvlhčující pásek, který se nachází na hlavě holicího strojku, při používání postupně bledne a poukazuje tak na to, že už holení nemusí být optimální a je třeba vyměnit náhradní žiletku za novou. Můžete si tak být jistá, že s Gillete Mach 3 Turbo bude mít váš partner opravdu hladkou tvář a vždy své holení bezpečně dokončí.

drogerie

Pokud už máte dost nákupu drogerie v klasických kamenných obchodech, vyzkoušejte e-shop drogerie-slevy.cz, kde veškeré zboží nakoupíte výhodně a bez front. Na jejich serveru nakoupíte stejně pohodlně drogerii pro muže i ženy a také veškeré potřebné čisticí prostředky do domácnosti. Je zde také široký sortiment osvěžovačů vzduchu od firmy Air Wick i Air Wick Freshmatic a samozřejmostí je nákup náhradních žiletek do partnerova holicího strojku Gillete Mach 3 Turbo.

Při návštěvě drogerie-slevy.cz jistě neprohloupíte a nakoupíte to, co potřebujete nejen pro sebe, ale také pro svého partnera.