Vyberte ten nejlepší kočárek pro sebe i své miminko

Kočárek je další nezbytná součást pro vaše miminko. Jistě ale víte, že není kočárek jako kočárek, co si budeme povídat. Na našem trhu je poslední dobou velký výběr tohoto zboží a občas je složité se v množství značek i kvalitě orientovat. Dneska vám proto alespoň trošku přiblížíme tři značky kočárků, které si možná vyberete i vy pro svoje nejmilovanější miminko.

 

 

Česká tradice, to jsou kočárky Patron

K největšímu českému výrobci kočárků patří společnost Patron Bohemia, která první kolekci svých výrobků představila na veletrhu v roce 2000. Jejich ideou byla výroba tradičních ryze českých i kvalitních kočárků a tato myšlenka přetrvala dodnes. Kočárky Patron znamenají vysokou kvalitu, bezpečnost, moderní design i velký výběr. Z jejich širokého portfolia můžete vybírat z několika druhů podvozků a nástaveb. Výhodou je, že si můžete sestavit přesně takový kočárek Patron, který vám bude nejvíce vyhovovat, a to ať toužíte své miminko vozit ve sportovním, hlubokém nebo elegantním „voze“.

 

kocarky patron

 

Evropské normy splňují polské kočárky Firkon

Značka Firkon má dlouholetou tradici, protože byla založena v roce 1987. Za svou dlouholetou práci se tato rodinná polská firma stala uznávanou po celé Evropě, a to nejen protože všechny jejich výrobky splňují evropské normy. Ale také protože kočárky Firkon představují módní, moderní design, skvělé barvy i kvalitní materiály. Nabízejí kočárky přímo na míru a široký výběr variant, barev, podvozků, kol i nástaveb umožňuje nákup i náročným zákazníkům. Kočárkem Firkon můžete vozit své dítě od narození až do jeho tří let věku.

 

Camarelo – mnoho kombinací i pohodlná jízda

K další polské značce patří Camarelo, která není na trhu tak dlouho jako předchozí značka, ale i za dobu několika let si získal evropské normy. Možná nejsou kočárky Camarelo ještě tak moc v podvědomí maminek, ale přesto jsou kvalitní s pevnou a zároveň lehkou konstrukcí. Na podvozek můžete umístit hlubokou korbičku, sportovní sedačku i takzvané vajíčko (autosedačku pro nejmenší). Kočárek Camarelo můžete vybírat z několika kvalitních designových řad a díky nafukovacím kolům překoná jakoukoliv překážku ve městě i v přírodě.

Pokud vás zaujala některá z firem a chtěli byste si kočárky pořádně prohlédnout, neváhejte a navštivte e-shop AAAkočárky.cz, kde je všechny naleznete. AAA Kočárky vám nabízí také autosedačky, postýlky, židličky a spoustu dalších věcí, bez kterých se vaše miminko neobejde.