Vyberte si nejvýhodnější finanční produkty

Pryč jsou časy, kdy jedinou bankou do které jste mohli uložit své finance, byla České spořitelna nebo ČSOB. V posledních letech se na našem trhu objevilo velké množství nových bank, které vám nabízejí mnoho výhod, pokud zrovna jim svěříte své finance.

Stejně jako se lidé špatně orientují ve službách bank, tak se i špatně orientují ve finančních službách nebo třeba v cenách energií. Proto by bylo vhodné znát portál, ve kterém byste si mohli srovnat ceny nabídek pojištění, půjček i hypoték stejně dobře jako ceny energií. My o takovém portále víme a rádi vám poradíme. Hyperfinance.cz je zcela nezávazný a bezplatný internetový portál, kde lehce zjistíte vše o financích, snadno si zde vyberete nejvýhodnější účet, naučíte se využívat výhod stavebního spoření a refinancujete si hypotéku. Zkrátka tento portál umí a udělá vše, abyste ušetřili váš čas i peníze.

Kde si výhodně půjčit

  1. sekci půjček jednoduše a rychle zjistíte, která půjčka je pro vás nejvýhodnější. Zda budete chtít půjčku bankovní, nebankovní, nebo dáte přednost mikropůjčce. Dozvíte se zde, kolik vám půjčí a jak dlouho budete splácet. Dozvíte se také o produktu i podmínkách půjčky. Pak už jen vyplníte nezávaznou online žádost na vámi vybranou půjčku, odešlete a poté budete kontaktováni obchodním zástupcem, který s vámi celou situaci probere. Srovnání půjček nikdy nebylo jednodušší.

Pojistěte sebe i své čtyřkolé miláčky

Zde se dozvíte, kde za nejlepší ceny pojistíte své auto a to jak havarijním pojištěním, tak povinným ručením. Po vyplnění jednoduchého formuláře o údajích vozidla i vlastníka vozu se ihned dozvíte, za jaké ceny si můžete pojištění sjednat. Nezávazně si zde můžete sjednat úrazové i cestovní pojištění a penzijní připojištění. Provedou vám kalkulaci všech pojistek a konečné rozhodnutí je na vás. Se vším vám rád pomůže tým jejich specialistů. Pojištění je nezbytnou součástí života, proto neváhejte a sjednejte si to nejlepší pojištění pro vás.

finance2


Šetřete energiemi

Ceny plynu i elektřiny se liší podle jejich dodavatele. Pokud chcete výrazně ušetřit za energie, musíte nejen dodržovat určitá pravidla a zbytečně neplýtvat, ale také musíte zvolit toho nejvýhodnějšího dodavatele. S tím vám také lehce pomůže portál hyperfinance. cz, kde jednoduše porovnáte ceny elektřiny a plynu na našem trhu aniž byste se museli probírat desítkami nabídek. Porovnávání cen energií je zcela zdarma a neuvěřitelně rychlé.

Hyperfinance. cz je jeden portál, kde najdete vše co je výhodné pro vaši peněženku bez zbytečných navštěvování bank, nebo pojišťoven. Vše z pohodlí a klidu vašeho domova.