Všeobecná pravidla pro soutěže

 1. Soutěž/soutěžní anketa probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázku/y či na anketní otázky, které jsou umístěny na soutěžní/anketní stránce. Správné odpovědi na ukryté otázky lze ihned odesílat pomocí připravených formulářů.
 2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku.
 3. Do soutěží se může soutěžící zapojit podle údajů uvedených u každé soutěže.
 4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru Květuška.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce Květuška.cz a jejich rodinní příslušníci.
 5. Soutěžit mohou občané a rezidenti České republiky a Slovenska.
 6. V soutěžích/soutěžních anketách Květuška.cz je vybráná správná odpověď podle zadání u konkrétní soutěže, nebo vždy každý tisící pětistý účastník soutěže/soutěžní ankety, pakliže zadání dané soutěže/soutěžní ankety neurčí jinak. V případě, že bude odpovědí méně než 3.000, bude vybrán každý pětistý účastník soutěže.
 7. Výherce bude kontaktován serverem Květuška.cz na základě poskytnutých kontaktních údajů ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.
 8. Při osobním předání výhry v redakci Květuška.cz je výherce povinen potvrdit toto převzetí do 14 dnů ode dne obdržení zaslaného redakčního e-mailu, který informuje o výsledku losování.
 9. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
 10. Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena tak následně propadá ve prospěch organizátora.
 11. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním informací a obchodních sdělení ze serveru Květuška.cz a jeho partnerů na e-mail uvedený ve formuláři ankety nebo soutěže.
 12. Organizátor soutěží, může tyto podmínky měnit.
 13. Podmínky platné od 2013 do odvolání