Všechny akční slevy na jednom místě, to je letakomat.cz

Schránka překypující letáky, které nás informují o nabízených slevách a akcích v různých obchodech…tak tuhle situaci asi známe všichni, a ne každému vyhovuje. U většiny lidí totiž polovina těchto letáků, a někdy možná i všechny, končí v koši, protože nás zkrátka nebaví se nepřeberným množstvím slevových akcí „protloukat“. Není to jen tím, že bychom na tuhle práci neměli čas, ten by se možná při troše vůle našel, ale jejich přehlednost často není nijak velká.

 

Nechcete mít schránku každý den zbytečně zaplněnou těmito papíry, ale přesto byste chtěli o některých slevách vědět? Pak je tady jednoduché řešení, a tím je webová stránka, na které můžete prohlížet všechny letáky, aniž byste byli obklopeni množstvím papíru.

 

Veškeré slevy online a přehledně

 

Přesně tento „luxus“ vám přináší letakomat.cz! Pokud budete k zjišťování slev používat tento webový portál, už nikdy nebudete muset ztrácet svůj čas hledáním prodejny a její nabídky v množství nepřehledných papírových letáků. Letakomat.cz je totiž přehledná novinka, která všechny akční letáky třídí do hlavních kategorií, které jsou umístěny v levé části stránky. V řetězcích obchodů se můžete také orientovat podle abecedního seznamu.

 

Jednoduché vyhledávání

 

A jak to vlastně přesně funguje, pokud hledáte konkrétní obchod, kde by měly slevy být? Princip hledání na letakomatu je jednoduchý. Stačí do vyhledávače na jejich stránkách vepsat název řetězce, kde zrovna chcete zjistit probíhající akce, a ihned se vám rozevře aktuální leták na slevy v ten daný týden. Prohlížet slevy si můžete prolistováním, a to jak ve svém počítači, tak mobilu nebo na tabletu.

 

Zaregistrujte se a budete vědět o všem

 

Pokud byste chtěli mít přehled úplně o všech slevách, pak věřte, že vám s tímto webovým portálem už nic neuteče. Stačí se pouze zaregistrovat k odběru akčních letáků, které vám letakomat.cz bude zasílat na váš email.

 

Slevy na potraviny i elektroniku

 

Opravdu na letakomatu naleznete všechny slevy na jednom místě, a to ať vás zajímá elektronika nebo nákup potravin. Najdete zde například oblíbený leták Lidl, který si pro vás každý týden chystá speciální nabídku. Tento týden s nimi můžete objevit chuť Mexika, protože si pro vás připravili spousty jídla a dobrot z tohoto kraje za skvělé ceny. Až do 7. 2. 2016 můžete nakupovat tortily i ostatní mexické speciality.

 

lidl

 

Pro milovníky elektroniky, kterým nesmí uniknout žádná akce, je připraven leták od společnosti Alza, která patří k největším prodejcům elektra. V aktuálním akčním letáku můžete objevit třeba chytré mobilní telefony se slevou až 22% nebo super ceny stále více oblíbených fit náramků, které budou hlídat každý váš krok.

 

Odteď už jen online

 

Řekněte STOP papírovým letákům, které vám každý den plní vaše schránky, a začněte jednotlivé slevy sledovat na latakomatu. Ušetříte tak nejen svůj čas, ale také naši přírodu, která je množstvím papíru takřka zahlcena!