Víte jak správně vybrat párty stan?

Ačkoli nám zima ještě odmítá dát sbohem, jaro se pomalu, ale jistě začíná přihlašovat, že právě ono je teď na řadě. Nízké teploty střídají příjemné sluneční paprsky, ranní mrazíky jsou již minulostí a období zahradních oslav či grilovaček tu bude dříve, než vůbec stačíte mrknout. Je tedy nejvyšší čas popřemýšlet nad vhodnou ochranou pro vás, vaší rodinu či blízké přátele, se kterými v letních měsících trávíte společný čas na zahradě.

Najděte i vy příjemné útočiště

Člověk se odjakživa snaží najít pro sebe vhodné útočiště. Místo, kam nefouká, kde ho nesužují horké sluneční paprsky či naopak nepříjemné a studené kapky deště – a pro takové účely může být vhodné třeba párty stan 3×3, které vám v případě potřeby poskytnou suchý prostor, kde se budete cítit příjemně. Party stany jsou k dostání za přátelské ceny, dají se velmi snadno složit či přenášet a vybírat můžete mezi pestrou škálou barevných provedení.

Jaké máte možnosti?

Párty stan se poslední dobou těší velké popularitě. Stal se vyhledávaným společníkem pro zahradní oslavy či jiné venkovní akce. nejenže slouží jako praktický doplněk, ale zároveň představuje ideální ochranu pro vás i vaše hosty při rozmarech počasí. Zahradní party stany nabízí celou řadu možností, mezi kterými můžete vybírat. Moderní zastřešovací systém tvoří oblíbený nůžkový párty stan 3×3.  Sestavuje se velice rychle a pro svou variabilitu je mezi zákazníky velmi populární. Nůžkové párty stany lze doplnit bočními díly, které vám poskytnou další zakrytí.

party-stan-3x3-m-zeleny-garth

Který party stan je pro vás ten pravý?

Při výběru vhodného párty stanu berte v potaz nejen vaše finanční možnosti, ale pozornost věnujte i rozměrům vaší zahrady. Levné párty stany jsou k dostání v příjemné cenové relaci, vybrat si tak dokáže úplně každý. Prodej párty stanů je více než pestrý, naleznete zde nejrůznější velikosti, které můžete přizpůsobit dispozičním možnostem vašeho pozemku.