Váš velký den nejlépe zachytí svatební fotograf

Chystáte se na svůj den D? Máte vybrané datum i představu o tom jak by měly vypadat vaše svatební šaty? Víte přesně, jak by měl chutnat váš svatební dort i jak by měla být vyzdobena svatební tabule? Máte udělaný seznam hostů? Pak se dá říct, že je pár „problémů“ za vámi. Teď už jen zbývá vymyslet, kde se budete vdávat. Zbývá najít to nejlepší místo pro samotnou hostinu i pro to, kde vzniknou jedinečné vzpomínky a fotografie.

 

Brno – jedinečné místo pro fotografie v exteriéru i interiéru

 

Jedním z takových míst je Brno – moravská metropole, která v sobě skrývá výjimečnou atmosféru stvořenou přímo pro svatební den. Svou jedinečnost má jak církevní obřad, tak civilní sňatek ve vyhlášených lokalitách v Brně. Patří k nim například Denisovy sady, letohrádek Mitrovských, Belcerdi, Novoměstská radnice, nebo hrad Špilberk. Každý chce mít v tento den mimořádné svatební fotografie, a proto je dobré vybrat skvělé místo jak k obřadu, tak oslavě. Budoucí novomanželé rádi využívají, kvůli dokonalým svatebním fotografiím, také okolí přehrady, Slavkov či kostel ve Křtinách. Svatební fotograf ke svým fotografiím využívá jak historické budovy, jako jsou třeba kostely, které nabízí skvělou hru barev a světel, stejně jako brněnské chrámy.

 

image0096

Pokud toužíte po církevním obřadu, určitě je výbornou variantou kostel sv. Jakuba, barokní chrám sv. Magdaleny, katedrála sv. Petra a Pavla i kostel sv. Tomáše. Samotný výběr je jen na vás.

Ovšem všechny tato místa představují a slibují jedinečné okamžiky, které vám svatební fotograf Brno rád zachytí a udělá je nesmrtelnými. 

Brno i okolí má obrovský potenciál k originálním fotografiím, a to nejen v exteriérech budov, ulic, parků a sadů, ale také v interiérech. Kde můžete využít ateliéru, hotelového pokoje či apartmánu.

Důvěřujte svému fotografovi

Zachyťte svůj den D i skvělou atmosféru, která k tomuto velkému dni patří. Uvidíte, že i svatební fotograf má spoustu es v rukávu a nabídne vám i ukáže výjimečná místa k fotografování.