V Teplicích si určitě k ubytování vyberte hotel

Teplice, město, o kterém jste už určitě slyšeli, leží asi 15 km západně od Ústí na Labem. Nachází se v kotlině mezi Českým středohořím a Krušnými horami. Toto město je oblíbené nejen kvůli jeho dominantě, kterou je Doubravská skála, ale také pro své malebné lázně.

Právě lázně v Teplicích patří k těm s nejdelší tradicí, protože zdejší termální prameny jsou známy již od 12. století a honosí se lázeňskými domy i nádhernou architekturou. Díky lázeňským pramenům i množství zajímavostí si zde svůj pobyt určitě užijete.

 

 

 

Co stojí za návštěvu?

 

Ve městě najdete mnoho architektonických krás, avšak při návštěvě určitě nezapomeňte na kostel sv. Jana Křtitele postaveného v roce 1585, kostel Povýšení sv. Kříže nebo evangelický kostel Prokopa Holého. Krásný je také zámecký areál s trojkřídlou zámeckou stavbou, která byla upravena v 19. století, a neopomeňte ani na některý z lázeňských objektů.

 

V Teplicích se nachází i botanická zahrada, planetárium nebo hvězdárna. Navštívit můžete zříceninu hradu Doubravskou horu. Zdejší prostředí skrývá i sportovní možnosti. Můžete si zahrát golf, squash i tenis. V zimním období navštivte místní svahy, v létě si zaplavte ve vodní ploše Barbora, kde si také můžete vyzkoušet některý z vodních sportů. Po celý rok se v Teplicích koná mnoho zajímavostí i významných kulturních akcí.

 

pokoj

 

Když ubytování v Teplicích, tak jedině v Hotelu Teplice – Green House

 

Pokud se chystáte navštívit tento klenot Čech, nezapomeňte si najít hezké a příjemné ubytování v Teplicích, které vám váš pobyt zpříjemní. Ve městě se samozřejmě nachází mnoho hotelů i penzionů, avšak my bychom vám chtěli doporučit Hotel Teplice – Green House. Právě tento hotel se nachází v klidné části města, avšak pouhé tři minuty chůze od centra. Jeho skvělá poloha u zámeckého parku přímo vybízí své návštěvníky k relaxaci, romantickým procházkám i veškerému kulturnímu vyžití. Ubytování Teplice je ideální pro poznávání města i okolí. Pokoje jsou prostorné, velmi elegantní a některé jsou vybavené vířivou vanou.

Užijte si pobyt v Teplicích se vším všudy, a zvolte si ubytování, ve kterém se budete cítit jako doma.