V letních dnech ochlazujte svůj organismus efektivně

Letní měsíce se pomalu, ale jistě blíží a s ním i horké dny. My vám dneska poradíme, jak efektivně ochladit váš interiér i organismus. Víme, že zatím tyto rady budou asi zbytečné, ovšem věříme, že si na ně v letních horkých dnech i nocích vzpomenete.

Jde to i bez klimatizace

Samozřejmě nejjednodušší způsob, jak nejlépe ochladit interiér vašeho bytu, je zapnout si klimatizaci. Ovšem ne všichni tuto vymoženost vlastníme. Proto si my méně „šťastní“ musíme poradit jinak. První co je možné pro snížení teploty udělat, je zamezit vytápění slunečním zářením. To znamená použít k zastínění oken rolety, závěsy, žaluzie či okenice. Pokud nemáte okno vybaven žádnou stínicí technikou, použijte jako první pomoc třeba bílé prostěradlo, které přes okna zavěsíte. Druhým krokem je větrání. Právě při něm vyměníte horký vzduch za vzduch chladnější. Důležité je usměrňovat proud vzduchu tak, aby horký vzduch odcházel a studený naopak do místnosti vstupoval. Žádoucí je tedy udělat průvan mezi obývanou plochou a místností se zdrojem studeného vzduchu, například chodba bytu nebo sklep. Stačí v pokoji otevřít pouze jedno okno, poté dveře do sklepa či chodby, a ochlazení bude v podstatě okamžité.

Aqua Coolkeeper se postará o vás i vaše čtyřnohé miláčky

Při ochlazení organismu dochází ke změně vnímání tepla, a ten pak tyto vysoké teploty lépe snáší. Ideálním nástrojem jsou kromě horkých či teplých nápojů, také potraviny lehce stravitelné a obsahující i fixující v těle vodu. Takto se lehce a efektivně ochladíte zevnitř. Jak se ale ochlazovat zvenku, aniž by člověk musel být naložený v ledové vodě? Ideálním řešením doma i na dovolené jsou ochlazující doplňky Aqua Coolkeeper, jež vám budou poskytovat skvělou ochranu před horkem. Hodí se jak pro vás, vaše děti, tak pro domácí mazlíčky. Skvělé jsou pro pejsky, protože právě jejich organismus se přehřívá rychleji. Že stále nevíte, co si pod Aqua Coolkeeper máte představit? Nevadí, protože stačí navštívit eshop ochladse.cz, kde vše uvidíte na vlastní oči. Ze široké nabídky zboží si vyberete chladící produkty pro sebe i všechny členy vaší rodiny, stejně tak jako pro čtyřnohého miláčka. Právě pro ně je zde ke koupi chladící podložka pro psy, vesta i šátek. Stačí jen vybrat tu správnou velikost.

 

Chladící šátek Agua Coolkeeper pro pejsky

Horké dny pro vás nemusí být noční můra, protože již víte jak na ně! Pořiďte si produkty Aqua Coolkeeper a uvidíte, že celé léto strávíte v příjemném chladu.