Užívejte si život bez bolesti kloubů

Kloub je místem, kde dochází k neustálému tření kloubní hlavice s kloubní jamkou, které jsou vystlány vrstvou chrupavky, a mezi tímto prostorem se objevuje tekutina napomáhající volnému pohybu kloubů. Věkem i zátěží dochází k opotřebení kloubů a tím pádem také k jeho bolesti. Bolest kloubů (artalgie) patří k potížím, které trápí velké množství lidí, kterým více, či méně snižuje kvalitu života. Bolesti různých kloubů mohou být způsobeny nejen věkem a opotřebením, artrózou, osteoporózou, ale také zánětem – infekčním i neinfekčním, autoimunitní chorobou, dnou i jako vedlejší příznak celé řady nemocí. Proto je vhodné při těchto bolestech navštívit lékaře, který stanoví přesnou diagnózu. Je ovšem mnohem lepší bolestem kloubů, a to především nosných, předcházet, protože prevence je přece základ. Ptáte se jak?  Nejvhodnější je aktivní pohyb, optimální tělesná váha, zdravý životní styl i vhodný doplněk stravy, který ochrání vaše klouby.

 

Bezbolestný pohyb díky Geladrinku

Kloubní výživa Geladrink od společnosti Orling je na trhu již 20 let a za tuto dlouhou dobu si našla své zákazníky, kteří se k němu neustále vracejí. Geladrink byl vyvinut dle výzkumu revmatologa prof. MUDr. Milana Adama, Dr.Sc, který byl členem Akademie věd v New Yorku. Navíc získal prestižní cenu UNESCO za celoživotní přínos lékařské vědě. Doplněk stravy Geladrink obsahuje nosné látky kolagenních peptidů Gelita – bílkovina, která zajišťuje udržení normálních kostí a nabízí 100% doporučenou dávku vitamínu C, který přispívá k normální funkci kostí a chrupavek. Navíc obsahuje řadu potřebných látek důležitých k výživě kloubů, pohybového aparátu, krve, kůže i imunitního systému.

vyziva kloubu

Geladrink není pouze spolehlivá výživa kloubů pro vás, ale je vhodný i pro koně – Gelapony a pro psy – Gelacan. Společnost Orling zkrátka myslí nejen na váš bezbolestný pohyb, ale také na to, aby netrpěli vaši čtyřnozí miláčci, kteří mohou mít úplně stejné bolesti kloubů jako lidé. Veškeré přípravky si můžete nakoupit na stránkách orling.cz, kde nebudete platit za poštovné ani balné a doplněk stravy vám bude vyexpedován ihned, nebo následující pracovní den. Vybírat můžete z kapslí i nápojů. Na jejich bezplatné infolince se dozvíte všechny potřebné informace a odpovědi na vaše otázky, které jste se na webových stránkách nedočetli. Vyzkoušejte Geladrink a uvidíte, že vaše klouby vám za tuto péči poděkují.