Uspořádejte svým dětem narozeninovou oslavu, na kterou nezapomenou

Přemýšlíte nad tím, že byste svému dítěti uspořádali narozeninovou oslavu? Rovněž ale uvažujete i nad tím, kde se bude konat?  Protože do vašeho bytu se zkrátka tolik dětí nevejde. Pak pro vás máme řešení, a tím je zábavní park BRuNO v Brně, kde vše připraví za vás.

Narozeninová oslava by měla být plná zábavy

Možná si ještě dobře vzpomínáte na své oslavy narozenin, kdy jste se všichni posadili do dětského pokoje a pojídali dort, který upekla maminka nebo babička. Tak ty časy už jsou bohužel pryč. Svět se mění a s ním i narozeninová oslava. Na současnou dětskou párty patří balónky, dort s populární kreslenou postavičkou, dětské šampaňské a hlavně smích, hry a pořádné dovádění.

Jen málokdo může takovou oslavu uspořádat doma. A to jak z kapacitních důvodů, tak z těch časových. Příprava párty totiž zabere dost času. Proto mnoho rodičů přemýšlí, že by takové překvapení pro své nejmenší uspořádali mimo domov. Kde? Narozeninovou párty plnou smíchu a dovádění s kamarády pro vás uspořádá zábavní park BRuNO v Brně Slatinách.

Narozeninová oslava v zábavním parku BRuNO

Narozeninová oslava v zábavním parku BRuNO

Zábavní park BRuNO splňuje všechny požadavky pořádné dětské párty

V BRuNO family parku je pro vás a vaše děti přichystáno hned pět narozeninových salónků s oblíbenými dětskými motivy. Najdete v nich cirkus, princezny, les, formule a vesmír. Vybírat můžete ze tří narozeninových balíčků s různými službami. Ty ale lze snadno přizpůsobit konkrétním představám a oslavu tak vytvořit přesně na míru. Díky umístění salónků v prvním patře mají všechny děti snadný přístup na všechny atrakce zábavního parku. Těch zde naleznou celou řadu a některé z nich se jinde v České republice nenachází. Navíc je dovádění na vybraných atrakcích v ceně oslavy!

Navštivte restauraci Hnízdo v Brně – Slatinách

Díky zábavnímu parku získávají Brňané rovněž další příjemné místo, kam mohou zajít na jídlo s rodinou nebo kde mohou uskutečnit svou pracovní schůzku. Nová restaurace Brno – Slatina je restaurace Hnízdo se samostatným vstupem. Takže je přístupná i pro hosty, kteří zábavní park nenavštíví.