To nejlepší pro Vaše děti

Hledáte nějaký přípravek, který dá vašim dětem jen to nejlepší, bude plný zdraví a přitom bude výborně chutnat? Hledáte něco, co si vaši nejmenší zamilují a budou se na další dávku zdraví těšit? Potom zkuste PhytoChník.

 

PhytoChík je unikátní směs rostlinných látek, minerálů a vitamínů. Je vyroben podle tradiční čínské medicíny a používá se jako doplněk stravy. Tento harmonizační bylinný nápoj obsahuje velké množství vápníku i jódu, potřebného pro normální růst i vývin kostí. Navíc obsahuje celou řadu dalších minerálů a vitamínů jako je zinek, hořčík, fosfor, selen, beta karoten a vitamín E. Tyto látky slouží k normální funkci lidského organismu. Jsou potřebné pro zdravé zuby, vlasy, nehty, kosti, svaly, ale i ke správné funkci nervové soustavy, imunitního systému a metabolismu.

 

PhytoChík je unikátní svým obsahem 16 druhů bylin, které příznivě ovlivňují detoxikaci organismu, celkovou dobrou funkci vnitřních orgánů, kloubů i kůže. K těmto zázračným bylinám patří například aloe vera, ženšen pětilistý a nepravý, schizandra čínská, lékořice lysá i kurkuma dlouhá. Do bylinného tonika se používá celá bylina, květ, plod, list, kořen nebo nať. K výběru těchto minerálů, vitamínů a bylin sloužila celá řada klinických studií probíhajících na území České republiky v letech 2007 – 2011 u více než 4.350 účastníků nižšího věku.

 

PhytoChík je vhodný pro děti od tří let a pro dosažení nejlepšího účinku se doporučuje každodenní užívání po ránu na lačný žaludek. Před použitím je velmi důležité láhev pořádně protřepat, aby došlo k promíchání minerálů. Otevřenou láhev nezapomeňte skladovat v lednici. Množství tonika je vždy určeno podle hmotnosti jedince a užívá se s postupným dávkováním. Jedna lahvička obsahuje 480 ml a celkem vždy vydrží na jeden měsíc. Navíc výborně chutná a vaši miláčkové si ji zamilují.

 

Pokud Vás naše recenze zaujala tak můžete pokračovat zde.