Tisk za rozumnou cenu je dostupný pro všechny. Nevěříte?

Dnešní doba, kdy se chováme ekologicky, nebo se o to alespoň snažíme, také nabádá k šetření papírem. Všichni ale dobře víme, že v kanceláři je to často nerealizovatelný problém. Tisknout je stále zkrátka potřeba mnoho dokumentů. Ať už jsou to faktury pro zákazníky, nebo třeba různé smlouvy. A není to jen o spotřebě papíru, ale především o spotřebním materiálu do tiskáren.

Nižší náklady na tisk s kvalitní alternativní náplní

Spotřební materiál do tiskáren má tu nepříjemnou vlastnost, že je poměrně drahý. Výrobci tiskáren na tom zkrátka dobře vydělávají. Zatímco tiskárnu dnes koupíte poměrně za levný peníz, tak opětovný nákup originálních náplní je slušnou zátěží pro rozpočet. Řešením jsou levné náplně do tiskáren alternativních výrobců. S těmi zpravidla ušetříte hned na několika úrovních. Zajistí vám například:

  • Snížení nákladů na tisk
  • Delší tisk na jednu náplň

Alternativní náplně jsou nejen podstatně levnější, často za zlomek ceny originálu, ale mnohdy s nimi také vytisknete více. Samozřejmě to není pravidlem, už záleží na konkrétním výrobci, ale obvykle jsou zkušenosti takové. Jak vlastně ale zvolit správný alternativní produkt? Můžete zkusit třeba kompatibilní tonery Canon, máte-li laserovou tiskárnu právě od tohoto výrobce. Vždy volte takové tonery, které mají certifikaci, čímž se vyhnete nekvalitní čínským výrobkům, které jsou pouhými napodobeninami alternativních tonerů ověřené kvality.

Nakupujte od kvalitních ověřených distributorů

Kvalitní distributoři ale zajišťují kvalitní alternativní náplně. Kvalita tisku alternativ je přitom obvykle na vysoké úrovni, nemusíte se obávat, že byste si s vašimi firemními dokumenty udělali ostudu. Můžete samozřejmě vyzkoušet postupně také více výrobců a postupem času si zvolit vaši oblíbenou značku náplně, která zcela uspokojí vaše potřeby na kvalitu a cenu.