Tipy na erotické dárky pro vašeho partnera

Jste jedni z těch „šťastlivců“, kteří hned po doznění novoročních ohňostrojů začínají přemýšlet nad dárky pro vaše blízké? Slaví váš partner narozeniny v lednu a vy si marně lámete hlavu, čím ho ještě překvapit? Jak kdyby nestačilo, že dárek pro muže bývá oříškem sám o sobě. Zkuste něco originálního a obdarujte partnera dárkem, o kterém už dlouho sní. Erotické dárky jsou velmi osobní a navíc si je můžete užít společně. Které erotické dárky mezi muži vedou?

Sexy oblečky

Možná, že se vám k tomu váš partner nikdy nepřizná, ale sexy oblečky se každému muži líbí. Staňte se proto na jednu noc sexy zdravotní sestřičkou a ošetřete svého drahého. Nebo se vžijte do role přísné policajtky, která nestrpí žádný odpor. Pro ty odvážnější může být ideální volbou sexy domina s bičem a pouty. Věřte, že partner bude nadšený a na takto strávený večer nikdy nezapomene.

A nejen partnerský psycholog vám potvrdí, že okořenění sexuálního života může nejeden vztah zachránit, vyvést ze slepé uličky či povýšit na novou úroveň.

Erotické hračky

Muži mají rádi sex a vše, co s ním souvisí. Ocení proto i nové erotické pomůcky, které vám mohou zpestřit partnerské hrátky! Ať už vyberete vibrační kroužky, bičík, šátek či pouta, peříčka nebo jiné erotické dárky, partnera svou volbou jistě příjemně překvapíte. Do dárkového balíčku můžete připojit třeba i pozvánku k erotickému večeru, který můžete začít třeba romantickou večeří.

Erotická masáž

A pokud již výše zmíněné možnosti máte s partnerem ozkoušené, můžete přejít na další úroveň a pořídit partnerovi erotickou masáž. Erotické masáže jsou jak pro jednotlivce, tak i pro páry! Můžete tedy darovat nejen nezapomenutelný zážitek a příjemné uvolnění v intimní atmosféře, ale také společný netradiční zážitek. Masáž probíhá v masérském salonu v příjemném prostředí, kde hraje relaxační hudba, voní vonné tyčinky a svítí tlumené světlo. Kromě erotické masáže můžete partnerovi vybrat i nuru masáž, tantra masáž nebo intim masáž. Všechny tyto masáže začínají ve sprše, kde se klient seznámí s masérkou. Po opuštění sprchy již započne samotná masáž, prováděná nahou masérkou. Erotické masáže jsou natolik příjemné, že při nich může dojít i k orgasmu. Zaujala vás možnost erotické masáže či erotické masáže pro páry? Pak se nebraňte novým zkušenostem a vyzkoušejte ji!

striptýz

Striptýz

Skvělým dárkem, který vašeho partnera rozžhaví doběla, může být i striptýz. A že svého drahého oblažujete striptýzem čas od času i bez speciální příležitosti? Obohaťte svůj erotický taneček o nové prvky. Pány pohled na svůdné pohyby jejich vyvolené nikdy nepřestanou vzrušovat, tak jim tuto radost dopřejte i v den narozenin. Třeba jako pověstnou třešničku na dortu.