Tipy na dárky

Blíží se svátek vašeho blízkého, narozeniny, výročí nebo jiná významná příležitost? Patříte mezi ty, kterým se při nakupování dárků dělají vrásky na čele? Nechte se inspirovat tímto článkem a problémy s nakupováním dárků můžete hodit za hlavu.

Dárek pro maminku na Den matek

Své mámě bychom měli lásku a dík projevovat neustále. Jeden den v kalendáři je však k tomu jako stvořený. Ano, je to Den matek, svátek, svátek, kdy oslavují všechny mámy na světě! Chcete-li své mámě v tento speciální den vykouzlit úsměv na tváři, obdarujte ji hrnkem s vlastní fotkou. Hrnek s vlastní fotkou a osobním podtextem je velmi oblíbený dárek. Hrnek používáme dennodenně, ať už na kávu nebo na čaj. Rána budou ihned hezčí. Při každém použití hrníčku si obdarovaná osoba s láskou na vás vzpomene. V nabídce se dají najít různé typy a velikosti hrnků. Oblíbené jsou také nestárnoucí bílé smaltované hrnky. Pozor, hrnky v smaltovaném provedení nesmějí jít do mikrovlnné trouby a také není vhodné je mýt v myčce.

Kalendář z vlastních fotek

Fotky jsou velmi vděčným dárkem pro široké spektrum lidí. Ať už jde o kamarády s nimiž jste přežili mnoho zážitků, nebo rodinu, s níž si rádi zavzpomínáte na “staré časy”. Darování nezapomenutelných vzpomínek ve formě fotografií je velmi osobním dárkem. Proto, aby kalendář vypadal opravdu dobře, je potřeba mít kvalitní fotografie. Pokud nemůžeme dohledat kvalitní fotografie, můžete se rovnou obrátit i na známé oslavence a požádat je o pomoc.

Foto obraz jako dárek

Nejvíce člověka potěší takový dárek, ze kterého je vidět, že na něj myslíte. Už malé děti dávají v dětství své první dárky – malované kresby. Foto obraz je nádherný osobní dárek. Obdarovanému se při pohledu na obraz určitě vynoří různé vzpomínky či emoce, díky kterým to bude ten nejlepší dárek. Dárek bude jedinečný, nezapomenutelný a bude mít hlavně trvalou hodnotu.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *