Tipy jak vyčistit sedací soupravu

Děti, domácí mazlíček nebo manžel večeřící v obývacím pokoji. Tak přesně to jsou ty případy, které způsobí to, že budete časem potřebovat vyčistit sedačku. Pokud jste z Brna a okolí, pak si na čištění sedaček v Brně pozvěte úklidovou firmu Remiáš Global Services s.r.o, která ale provádí tyto práce po celé České republice. Pokud byste ji ale z nějaké ho důvodu nechtěli, můžete se na to vrhnout sami. Jak vyčistit sedačku se dozvíte v dnešním článku.

Látková sedačka se dá vyčistit více způsoby

Možností jak vyčistit látkový potah sedačky je hned několik. Jednou z nich je klasická voda s přípravkem nebo trochou pracího prostředku. Pak vám nezbude nic jiného než vzít kartáč, zakleknout a čistit. Jde o opravdu pracné čištění a nevýhoda je v tom, že bude sedací souprava dlouho schnout.

Pěnové čističe

Další možností jsou pěnové čističe na čalouněný nábytek, které koupíte v drogerii a součástí balení je malý nasazený kartáček. Obvykle stačí pěnu nastříkat, nechat působit a poté setřít vlhkým hadříkem. Před použitím doporučujeme prostředek vyzkoušet nejprve na nějakém méně viditelném místě.

Vysavače na mokré vysávání

Dobrou volbou jsou vysavače na mokré vysávání, do kterých se dají dokupovat čistící a vonné prostředky, jenž skvěle fungují. Jedná se ale o vyšší pořizovací cenu a zase tak často vysavač nepoužijete.

cisteni_sedacek

Zavolejte si profesionální firmu

Pokud se ovšem opravdu nechcete do pracného čištění pouštět sami, pak je nejlepším řešením zavolat si úklidovou společnost. Například čištění sedacích souprav v Brně poskytuje kvalitní společnost Remiáš Global Services, která se specializuje také na úklid bytových domů.

Co vás při čištění sedačky čeká?

V prvním kroku provede jejich kvalifikovaný pracovník takzvané předčištění silně znečištěných míst speciálním prostředkem. To způsobí uvolnění nečistot a výrazně usnadní samotnou práci. Poté dojde k profesionálnímu vyčištění celé sedací soupravy extrakčním strojem s výkonnými čerpadly. Stroj pod tlakem vstřikuje čisticí prostředek do sedačky a následně ho odsává do sběrné nádoby. Takto jsou ze všech míst odstraněny veškeré nečistoty, prach i roztoči. Můžete si čistit sedací soupravu sami, nebo ji svěřte do rukou opravdových profesionálů. Uvidíte, že nebudete litovat a budete maximálně spokojeni.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *