Thajská masáž má mnoho pozitivních vlivů na vaše tělo i duši

Vánoční čas je krásný, ale pro mnohé z nás taky plný shonu a stresu. Pojďte na chvíli zapomenout na dárky, úklid a vánoční cukroví. Pojďte odpočívat. Kde? Zajděte si na thajskou masáž a svěřte své tělo do rukou profesionálů. Je to totiž úžasný způsob relaxace, regenerace i psychického uvolnění.

Léčebná metoda je stará více než dva tisíce let

Za zakladatele thajských masáží se považuje indický lékař Jivaka. A tato technika je známá už více než dva tisíce let. Od této doby byla braná jako tradiční součást zvyklostí buddhistických mnichů v thajských chrámech. Jde o jedinečnou metodu, ve které se kombinují uvolňovací hmaty s čínskou medicínou i starověkou indickou ájurvédou. Právě ta využívá osvědčené protahovací cviky a léčebné metody.

thajska_masaz_nohou

Thajská masáž zajistí to, že během krátké chvíle dosáhnete mnoha pozitivních účinků na své tělo i celkové zdraví. Pomocí několika cílených hmatů se zbavíte zablokovaných zad, krku i namožených ramen. Velmi pozitivně působí při bolestech hlavy, uvolňuje natažené svaly, posiluje nervový systém a přispívá ke správnému oběhu krve. Napomáhá také při únavě chodidel a bolestech kloubů.  Díky svým pozitivním vlivům je tak skvělou doplňkovou léčbou při mnoha potížích a nemocech.

Masáž rozproudí vaši energii

Thajská masáž je založena na léčebné teorii vnitřních energetických drah, které se nazývají SEN. Právě cíleným protlačováním těchto energetických center se rozproudí vaše energie do celého těla. Správné proudění energií je podle východní medicíny základním předpokladem ke správnému fungování těla, a tím pádem ke zdraví. Při masáži nejde pouze o zevnějšek, ale také o duši. A věřte, že Thajky ji umí krásně pohladit, zbavit vás tak stresu a pomohou na několik chvil zapomenout na starosti a shon. Což v dnešním uspěchaném světě stojí opravdu za to.

Dopřejte si thajskou masáž v Praze

Zavítejte na thajské masáže v Praze, kde se na vás těší opravdoví profesionálové v tomto oboru. Masáže najdete v Praze v nově zrekonstruované provozovně na Praze 5 v ulici Kováků. Což je pouhých 5 minut chůze od stanice metra Anděl. Kromě příjemného personálu na vás čeká také skvělý design, který byl navržen podle pěti elementů – Feng Shui. Pro ty, kteří chtějí odpočívat, jsou thajské masáže v Praze tou nejlepší volbou.