Tetování

Přemýšlíte o svém prvním tetování? Tetování je určitě “cool”, ale pozor, neunáhlete se. Než půjdete na své první tetování, byste si měli co nejvíce o tom nastudovat.

Kde to bolí nejméně a kde nejvíce

Určitě víte, že každý mě jiný práh bolesti. Většinou je však známo, že nejméně bolí tetování na ruce a stehně. V těchto částech máme totiž nejvíce tukové tkáně a menší hustotu nervů, proto je tetování na těchto místech nejméně bolestivé. Nejbolestivější místa jsou ty, kde je nejméně tuku a tenká kůže – žebra, chodidla, okolí hrudní kosti …

Návštěva tetovacího salónu

Před samotnou návštěvou tetovacího salonu byste se měli určitě osprchovat nebo alespoň si důkladně umýt části těla, kde budete chtít mít tetování. Další hygienické kroky již řeší samostatné tetovací studio. Tater vám kůži před tetováním oholí a potře alkoholem. Zahojení tetování trvá přibližně dva týdny. Někdy to však může trvat déle v závislosti na vaší kůži a samotné délky úkonu.

Péče o tetování v prvních dnech

Po třech až čtyřech dnech od vytvoření si tetování myjte dvakrát denně. Tetování je totiž více méně otevřená rána. Po umytí se otřete papírovým ubrouskem. Určitě nepoužívejte ručník, protože může zadržovat bakterie. Po přibližně patnácti minutách naneste na tetování čistýma rukama hydratační krém. Tyto úkony provádějte ráno a večer v první dny. Méně krému je v tomto případě více. Na místě tetování se neškrábejte. Přibližně dva týdny se vyhýbejte bazénům a slunci. A na závěr nejdůležitější rada, pokud chcete, aby vaše tetování vydrželo hezká dlouhá léta, měli byste venku vždy používat opalovací krém.

Praha tetování

Najít kvalitních tatérů v Praze nebude určitě problém. Tetování v Praze se cenově neliší od ostatních míst. Koncept Unholy Tattoo se zrodilo v Praze s velmi jednoduchou myšlenkou – vrátit klasičtější a uměleckou radu tetování. Tetovací studio se nachází v blízkosti Karlova náměstí.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *