Taste of the Wild – to nejlepší pro vašeho psa

Každý kdo má, nebo někdy měl psa, ví, že je to člen rodiny. Je stejně důležitý jako ostatní lidé kolem vás, a proto pro něho chcete to nejlepší, od krmení až po pelíšek ve kterém odpočívá. Opravdu si myslíte, že svého pejska krmíte těmi správnými granulemi, a že v krmivu dostává to, co potřebuje? Přečtěte si něco o značce Taste of the Wild a možná pro něho to pravé teprve najdete.

 

Krmivo s americkou kvalitou

Granule pro psa Taste of the Wild vyrábí americké firma Diamond Pet Product a toto krmivo dostalo mnoho ocenění od nezávislých recenzentů krmiv. Tato skvělá značka ve svých výrobcích využívá čerstvé maso ze zvířat, jako jsou bizoni, srnky, kachny, křepelky, jehňata, lososi, krůty i kuřata. Neobsahuje žádné obiloviny a díky doplňkům v podobě sladkých brambor, bylinek, borůvek, malin i rajčat má opravdovou divokou chuť přírody. Taste of the Wild respektuje vašeho miláčka jako masožravce a proto je výroba jejich žrádla přizpůsobena s ohledem na původ psa jako divokých šelem, jejichž DNA i zažívací trakt se nemění. Jejich vysoký obsah masa a absence obilovin je velmi prospěšná kombinace pro jejich celkové zdraví. Má optimální dávkování pro každé plemeno tak, aby regulovalo příjem kalorií, a tím zajistilo optimální vývoj psa. Toto dávkování je na zadní straně každého balení. Taste of the Wild bylo zařazeno na prestižní seznam TOP DRY FOODS mezi kvalitní a bezpečná krmiva. Tento seznam každým rokem vychází v americkém časopise The Whole Dog Journal a pomáhá zákazníkům orientovat se ve velkém množství jak amerických, tak celosvětových krmiv.  

Jednoduchý nákup na eshopu

Toto prestižní krmivo můžete mít pro svého pejska i vy, a to díky Času krmení, kteří ho na našem trhu prodávají. Jejich eshop vám umožňuje jak jednoduchou a lehkou objednávku, tak mnoho výhod díky kterým se zda vyplatí nakupovat. Taste of the Wild mají vždy skladem, takže ho budete mít do druhého dne doma. Objednávat můžete i na nonstop lince 24 hodin denně a již od nákupu jednoho pytle máte dopravu zdarma. Pokud chcete při nákupu ještě více ušetřit, nakupte dva pytle tohoto skvělého krmiva a získáte ještě další slevy.
Přehledný obchod vám nabízí mnoho možností i značek, které jistě ocení jak vaši pejsci, tak vaše kočičky, ať už se pro Taste of the Wild rozhodnete, nebo ne.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *