Taste of the Wild – to nejlepší pro vašeho psa

Každý kdo má, nebo někdy měl psa, ví, že je to člen rodiny. Je stejně důležitý jako ostatní lidé kolem vás, a proto pro něho chcete to nejlepší, od krmení až po pelíšek ve kterém odpočívá. Opravdu si myslíte, že svého pejska krmíte těmi správnými granulemi, a že v krmivu dostává to, co potřebuje? Přečtěte si něco o značce Taste of the Wild a možná pro něho to pravé teprve najdete.

 

Krmivo s americkou kvalitou

Granule pro psa Taste of the Wild vyrábí americké firma Diamond Pet Product a toto krmivo dostalo mnoho ocenění od nezávislých recenzentů krmiv. Tato skvělá značka ve svých výrobcích využívá čerstvé maso ze zvířat, jako jsou bizoni, srnky, kachny, křepelky, jehňata, lososi, krůty i kuřata. Neobsahuje žádné obiloviny a díky doplňkům v podobě sladkých brambor, bylinek, borůvek, malin i rajčat má opravdovou divokou chuť přírody. Taste of the Wild respektuje vašeho miláčka jako masožravce a proto je výroba jejich žrádla přizpůsobena s ohledem na původ psa jako divokých šelem, jejichž DNA i zažívací trakt se nemění. Jejich vysoký obsah masa a absence obilovin je velmi prospěšná kombinace pro jejich celkové zdraví. Má optimální dávkování pro každé plemeno tak, aby regulovalo příjem kalorií, a tím zajistilo optimální vývoj psa. Toto dávkování je na zadní straně každého balení. Taste of the Wild bylo zařazeno na prestižní seznam TOP DRY FOODS mezi kvalitní a bezpečná krmiva. Tento seznam každým rokem vychází v americkém časopise The Whole Dog Journal a pomáhá zákazníkům orientovat se ve velkém množství jak amerických, tak celosvětových krmiv.  

Jednoduchý nákup na eshopu

Toto prestižní krmivo můžete mít pro svého pejska i vy, a to díky Času krmení, kteří ho na našem trhu prodávají. Jejich eshop vám umožňuje jak jednoduchou a lehkou objednávku, tak mnoho výhod díky kterým se zda vyplatí nakupovat. Taste of the Wild mají vždy skladem, takže ho budete mít do druhého dne doma. Objednávat můžete i na nonstop lince 24 hodin denně a již od nákupu jednoho pytle máte dopravu zdarma. Pokud chcete při nákupu ještě více ušetřit, nakupte dva pytle tohoto skvělého krmiva a získáte ještě další slevy.
Přehledný obchod vám nabízí mnoho možností i značek, které jistě ocení jak vaši pejsci, tak vaše kočičky, ať už se pro Taste of the Wild rozhodnete, nebo ne.