Svatební šaty byste si měla vybrat v kvalitním svatebním salónu

Nedílnou součástí každé nevěsty jsou svatební šaty. A kdy jindy se vdávat než v létě nebo i na krásný podzim. Jestliže i vás čeká tato radostná událost, pak jste určitě musela zajistit mnoho věcí. Od místa konání, po datum, počet hostů i menu. Všechno máte, ale svatební šaty jste si ještě nevybrala? Pak pro vás máme pár rad i tip na skvělý svatební salón v Praze.

Při výběru myslete na více věcí  

V první řadě si ujasněte, v jakém stylu vaše svatba bude. Při zvolení klasického svatebního obřadu si vyberte spíše dlouhé šaty. Nejvhodnější je barva bílá, ale nic nezkazíte ani krémovou nebo champagne. Šaty mohou být samozřejmě doplněny vlečkou, závojem i rukavičkami. Pokud patříte k milovníkům méně formálního obřadu, pak si můžete vybrat i kratší střih, a to v jakýchkoliv pastelových barvách.

Svatební šaty je nutné vybírat nejen podle toho, co vás v den D čeká a co se vám líbí, ale také podle typu vaší postavy. Hladké šaty na tělo budou postavu prodlužovat a zvýrazní i vaše křivky. Nabírané naopak opticky spíše zmenšují, ale dokážou zase zakrýt nedokonalosti postavy. Dámy s vysokou postavou mohou volit dlouhou vlečku, malým postavám sluší sukně nabírané. Horní polovinu těla zvýrazňují šaty, které mají odhalená ramena, velký dekolt nebo volná záda. Jestliže máte velká prsa, na která nechcete zase tak moc poukazovat, pak zvolte korzet s nižším pasem, ten prsa spíše zakryje. Rukávy u šatů kompenzují rovná a široká ramena.

svatebni_saty

Brigit Boutique – svatební salón v Praze

Při výběru svatebních šatů byste měla volit kvalitní, prověřený salón, ve kterém vám vždy poradí a s výběrem pomohou. Takovým je svatební salón Praha nalézající se na Novém Městě v ulici Salmovská. Brigit Boutique má k dispozici celou řadu svatebních šatů různých značek. Například zde naleznete značku Jasmine Bridal pocházející ze Spojených států s tradicí od roku 1985. Brigit Boutique je zkrátka místo, které dokáže splnit i to nejnáročnější přání. Věřte, že zde budete v těch nejlepších rukou.