Svatební fotografka pro Váš den D

Blíží se Vaše svatba, ten vysněný den D kdy musí být vše perfektní a dokonalé. Všechny přípravy běží aby nevěsta byla dokonale krásná, aby místo svatby bylo přesně takové, jak jste si jej představovaly. Pozvánky jsou rozeslány, svatební dort se chystá, snubní prsteny obstarány jen jedna věc pořád schází – svatební fotograf.

Každý nám dá jistě za pravdu, že kvalitní svatební fotograf je jednou z nejdůležitějších osob svatebního obřadu. Vždyť fotografie, které pořídí Vám zůstanou na vždy jako vzpomínka toho šťastného dne. Svatební fotografie, jejich kvalita, podání a stylizace jsou velmi důležité.

Jistě budete souhlasit, že svatebních fotografů je dnes mnoho, vždyť kvalitní fotoaparát je možné dnes pořídit již za slušnou cenu a samotná technika již dnes také velmi pokročila. To vše ale k dokonalosti nestačí.

 

Rádi bychom Vám letmo představili fotografku Janu Preťovou, která svému “řemeslu” jistě rozumí. Jana není jen svatební fotograf, nebo v jejím rodném jazyce svadobný fotograf, ale fotí také portréty, akce a produktové fotografie.

 

Jak Jana na svém webu správně podotýká, fotografie není jen o teorii a dobrém fotoaparátu, ale hlavně o zkušenostech a nápadu na dobrou fotografii. Jana má svou práci velmi ráda, což se projevuje do přístupu k její práci. Díky svým znalostem z počítačové grafiky tak dokáže velmi dobře výslednou fotografii upravit k obrazu svému, pokud je to ovšem potřeba.

 

Pokud Vás přístup k fotografi Jany zaujal, navštivte webové stránky janapretova.sk. Naleznete zde cenník jejich služeb a galerii referencí. Pokud jste více technicky založeni, můžete si prohlédnout také vybavení, které Jana používá.

Jana by nás jako “svadobná fotografka” obstála, co si o tom myslíte Vy?