Stěhování bez stresu? Se stěhování TRIP to jde

Lepší vyhořet, než se stěhovat…tak toto pořekadlo je celkem časté, avšak ne vždycky musí být pravdivé. Stěhování může být také docela příjemnou činností bez stresu a starostí, stačí si pouze vybrat správné společníky, kteří vám se vším pomohou. A právě k nim patří stěhování Trip – stěhování Praha, jež jsou specialisti na stěhování po celé České republice i na mezistátní zakázky.

Zapůjčí vám krabice i ostatní potřebný obalový materiál

Pohodovému a především bezproblémovému stěhování předchází dobrá příprava. K ní patří nejen správné naplánování termínu, ale také příprava a zabalení všech věcí. Možná si myslíte, že tohle je hračka, ale věřte, že i balení má svá určitá „pravidla“. Stěhování Praha vám nejen dodá všechny potřebné krabice a obalový materiál, ale také vám poradí jak správně při balení a celkové přípravě postupovat.

stehovani bytu

Rychlá realizace objednávky

Stěhovací služba TRIP disponuje dostatkem zkušených a velice profesionálních pracovníků, a proto bude v den stěhování vše probíhat hladce, rychle a bez jakýchkoliv problémů. Věřte, že jejich moderní technika si poradí i s velmi těžkými břemeny, jako je například klavír, trezor nebo piáno. Nemusíte se bát, že by při manipulaci nějak došlo k poškození vašeho majetku. Kdyby přece jenom vznikl nějaký problém, vše je pojištěno do jednoho miliónu korun. Stěhování Praha vám také zajistí demontáž a následnou montáž i rozmístění nábytku podle vašeho přání. Opravdovou výhodou stěhovací služby TRIP je stěhování o víkendech i rychlá realizace. Tu dokážou zajistit i do dvou hodin od objednávky!