Stavebnice Magformers potěší i ty nejmenší

Hledáte pro své ratolesti hezký dárek, který jim nebude jen krátit čas, ale také se při hře s ní něco naučí? Mají doma kostky, puzzle i různé stavebnice, ale u ničeho dlouho nevydrží? Pak jim kupte Magformers, originální magnetickou stavebnici, která vašim dětem umožní sestavit nekonečné množství trojrozměrných věcí i objektů.

Unikátní řečení magnetu

Součástí stavebnice Magformers jsou dvourozměrné plastové mnohoúhelníky, a to čtverce, kosočtverce, obdélníky, lichoběžníky, trojúhelníky, pěti i šestiúhelníky. Všechny součásti mají v sobě magnet, a proto je stačí při hře pouze libovolnými stranami přiblížit k sobě. Části pak spolu vytvoří spojení. Tato hra má unikátní technické řešení, které ostatním magnetickým stavebnicím schází. A to je to, že magnetické válečky se uvnitř dílků libovolně otáčejí a nejsou tedy omezené pouze na polaritu.

Hra, která vaše dítě naučí mnoho

Magnetická stavebnice Magformers není určena pouze k hraní, ale naučí vaše dítě poznávat základní geometrické tvary, rozpoznat barvy a rozvíjet jemnou motoriku. Zároveň v nich podporuje fantazii, tvořivost i nutné matematické myšlení.

875-robot-copy-1024x683-

Kvalita i bezpečnost

Hračka je maximálně bezpečná a použitý materiál splňuje hygienické i zdravotní kritéria. Části stavebnice jsou dostatečně velké, proto se nemusíte obávat, že by je vaše dítě spolklo. Díky použitému materiálu jsou části téměř nerozbitné. Jednotlivé dílky jsou snadno uchopitelné, a proto se Magformers hodí i pro děti mladší 2 let.

1146

Stavebnice Magformers patří k oblíbené a chytré hře, která zabaví nejen vaše děti, ale třeba také tatínky. Nikoho hra nebude nudit a lecčemu se určitě všichni přiučí.

Kupte celou stavebnici i různé doplňky

Kupte svým malým miláčkům nejlepší stavebnici, která je na našem trhu a uvidíte, že je nadchne. Vybírat můžete z eshopu magnetickysvet.cz, kde seženete nejen Magformers, ale také různé dílky i doplňky. Stačí si jenom vybrat.