Stahovací prádlo vám pomůže vytvarovat postavu

Rádi vypadáme dobře v klasickém a běžném oblečení, stejně jako ve večerních šatech. Špatně sedící podprsenka a kalhotky se obzvláště vyjímají v těsném oblečení a přiléhavých šatech. Dejte si pozor na podprsenky se špatným obvodem, které se zařezávají do zad a kalhotky, které tvoří faldy.

Pod mnoho typů oblečení se nehodí ani krajka. Pod textilií se rýsuje a dokáže shodit celkový vzhled. Vyberte si proto raději hladkou podprsenku a kalhotky, nebo rovnou stahovací spodní prádlo. Podprsenka musí sedět po obvodu i objemově. Širší ramínka se nebudou zařezávat. Bezešvé prádlo se na povrch nerýsuje a bujné poprsí stahovací podprsenky krásně vytvarují. S vytvarováním postavy vám může pomoci vhodné stahovací prádlo. Ani ono však není všemohoucí a nedokáže za vás zhubnout.

Bezešvé tvarující prádlo

Pokud se chystáte ven ve splývavých šatech nebo upnutých kalhotách, stahovací kalhotky vám vytvarují bříško i zadeček. Nohavičkové kalhotky umí vytvarovat i stehna. Bezešvé kalhotky ve správné velikosti vyrýsují vaše tvary. Zvolit můžete kalhotky do pasu i s nohavičkou, body, dobře padnoucí košilky, korzety nebo tvarující spodničky. Upnuté šaty, ve kterých je vidět každý záhyb, vyžadují vhodné stahovací prádlo. Obrysy spodního prádla se vám pak nebudou nikde rýsovat. Pozor si raději dejte na kalhotky typu tanga, které rády tvoří na bocích nepěkné zářezy a faldy.

Jak vybírat spodní prádlo

Nejlepší variantou, jak si při výběru spodního prádla dobře vybrat, je vyzkoušet si je předem pod šaty, které si chceme vzít. Při jeho nákupu je nutné dobře měřit a sledovat tabulky velikostí, protože se u jednotlivých značek mohou čísla a rozměry oblečení značně lišit. Zapomeňte na nekvalitní švy u levných podprsenek a kalhotek a vsaďte na kvalitní spodní prádlo. Pokud zvolíte bezešvé spodní prádlo, nebude pod vaším oblečením vůbec vidět. Pod hladké nebo průsvitné šaty si vyberte hladké košíčky, kalhotky a další spodní prádlo. Prádlo s krajkou, motivem a vzorem může prosvítat a rýsovat se pod textilem. Bezešvé stahovací prádlo se nepropisuje přes vrchní oblečení a vykouzlí vám konečný vzhled bez chybičky. Pokud chcete postavu podpořit cvičením, podívejte se, která pohybová aktivita je vhodná.