Srovnání dvou oblíbených bankovních hypoték

Hypotéky jsou velice populárním bankovním produktem, který umožňuje lidem plnit sny o jejich vlastním bydlení. S pomocí tohoto finančního řešení máte možnost realizovat nejenom nákup, ale také výstavbu nebo modernizaci bytu či domu.

Jestliže je hypotéka aktuálním tématem ve vaší domácnosti, přinášíme vám srovnání dvou oblíbených úvěrů, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle. Je to UniCredit Bank hypotéka a hypotéka od České spořitelny.

UniCredit Bank hypotéka s úrokem od 1,69 %

Jestliže potřebujete částku ve výši 85 % hodnoty nemovitosti se splatností na 30 let, potom je tento produkt ideálním východiskem právě pro vás. Při fixaci na tři roky totiž můžete docílit na dnešní dobu poměrně nízké úrokové sazby od 1,69 %. A nutno podotknout, že doba fixace může dosahovat časového úseku až 20 let.

UniCredit Bank hypotéka je variabilním úvěrem, který lze čerpat v následujících dvanácti měsících po podpisu úvěrové smlouvy. Při volbě služby FLEXI máte navíc příležitost, provést mimořádné splátky do výše až 100 % zbývající částky.

Hypotéka od České spořitelny

Dejte přednost bezstarostnosti, nulovým poplatkům za vyřízení či dokonce ocenění nemovitosti. Dopřejte si výhodných úroků od 2,19 % při pětileté a osmileté fixaci. To vše a mnohé další vám přináší hypotéka od České spořitelny, s níž můžete financovat nemovitosti nejrůznějšího typu.

  • Družstevní byty
  • Dřevostavby
  • Novostavby
  • Byty v osobním vlastnictví
  • Vypořádání majetku

Pakliže jste aktuálně u jiné bankovní společnosti, lze využít praktického refinancování a bez jakýchkoliv poplatků se přesunout k České spořitelně, která si vás bude doslova hýčkat.

Srovnání bankovních hypoték

Vyberte si jeden z těchto populárních hypotéčních úvěrů, jež se liší některými svými parametry a u nichž si každý přijde na to své. Zvolte dlouhodobý závazek v podobě hypotéky s přijatelnou úrokovou sazbou a vysokou variabilitou. Ať už to bude UniCredit Bank hypotéka nebo Hypotéka od České spořitelny, rozhodně nemůžete šlápnout vedle, což dokazují stovky spokojených klientů obou bank.

Název hypotéky Výše úrokové sazby Doba fixace
UniCredit Bank hypotéka 1,69 % 3 roky
Hypotéka od České spořitelny 2,19 % 5 a 8 let