Společnost Miss Cosmetic se nezabývá jen péči o pleť

Která z nás jako malá holka nesnila o tom stát se Miss a modelkou. Kráčet po molu v krásných modelech a být obletována jako princezna. Dětské sny jsou různé, některé se plní a jiné zase ne. Zda se splnily vám, nevíme, ale můžeme vám poradit jak na to, aby vaše pleť byla krásná stejně jako pokožka slavných modelek a krásných Miss.

Historie i současnost

V roce 1995 vyhrála tuto známou soutěž Monika Žídková, která neuchvátila jen porotu, ale celou Českou republiku a posléze i Evropu, když zabodovala v Miss Europe. Již po tomto úspěchu začíná Monika Žídková přemýšlet nad založením firmy, která by se zaměřovala na zdravou výživu i kosmetiku, protože dieta je stejně důležitá jako péče o pleť, a proto v roce 2001 dochází k registraci Miss Cosmetic, která získává ochrannou známku. Od roku 2003 vstupuje společnost na trh a od této doby produkuje pouze kvalitní produkty plné zdraví. V rámci zdokonalování výrobků a služeb společnost spolupracuje s takovými odborníky jako jsou například Prof. Dr. Rajko Doleček, Dr.Sc. Milan Krajíček a další specialisté v oblasti dietologie i farmacie. Kromě pěstících přípravků a kosmetiky produkují také parfém pojmenovaný po jeho zakladatelce, jehož vůně vás jistě okouzlí. 

 

Staňte se jednou z nich

Na jejich stránkách se můžete stát členy Miss Cosmetic, které vám přinese řadu výhod jako je snížení ceny produktu, účast na společných setkáních, rady pro péči o zdraví a krásu i dalších mnoho výhod kam patří také zahradní párty u Moniky Žídkové. Navíc dostanete skvělou příležitost přivýdělku i kariérního růstu a v neposlední řadě se seznámíte s mnoha novými lidmi z celé České republiky.

Nakupujte pohodlně na jejich eshopu

Na eshopu Miss Cosmetic si kromě registrace také pohodlně nakoupíte dietní přípravky, které vám pomohou ve vašem snažení snížení váhy i v posílení vašeho organismu. V sekci péče o pleť na vás čekají tonika, čistící pleťové masky i emulze, výživné krémy noční a denní, sprchové gely i mýdla jak pro vás, tak pro vašeho muže. K dostání jsou parfémy s vůní pro ženy i muže, které také lze zakoupit v celé sadě za přijatelné ceny. Veškerý sortiment zboží zajišťuje prvotřídní kvalitu na trhu a ty nejlepší značky, a proto se obdarujte i vy a staňte se zákaznicí i součástí celé společnosti Miss Cosmetic.