Špindlerův Mlýn nabízí skvělou dovolenou pro rodiny s dětmi

Víte, kde lze strávit výbornou zimní i letní dovolenou s dětmi a celou rodinou? No přece v Krkonoších. Je to totiž nejlepší místo pro lyžování i různě náročnou turistiku. A nejideálnějším místem celých Krkonoš je Špindlerův Mlýn, který je skvělou lokalitou pro celou řadu výletů. Nalezete zde totiž mnoho cyklistických tras i krásně upravené sjezdovky.

Skvělé místo v kteroukoliv roční dobu

Ze Špindlu se nechejte vyvézt lanovou na Medvědín a odtud se vydejte pěšky k prameni Labe. Pokud jste vy i vaše děti v dobré kondici, prodlužte si procházku až k Vrbatově boudě. Právě zde totiž najdete mohylu Bohumila Hanče a Václava Vrbaty, kteří na tomto místě v březnu roku 1913 umrzli při lyžařském závodu na 50 kilometrů. Můžete se samozřejmě vydat i na úplně jiný výlet. Záleží jen na vás. Turistických tras je v okolí opravdu mnoho.

Špindlerův Mlýn nabízí také celou řadu zimních radovánek. A to nejen upravené sjezdovky, ale také jízdu na jediné osvětlené sáňkařské dráze u nás. Ideální podmínky pro zimní sporty přímo lákají na snowboarding, skialpinismus i na mnoho kilometrů běžkování.

Dělejte přesně to, co chcete

Chcete si na dovolené nebo na prodlouženém víkendu užít spíše relax a odpočinek? Pak navštivte aquapark nebo wellness centrum Vodní ráj. Za návštěvu jistě stojí také Špindlerovská hospoda, která se nachází přibližně na stejném místě, jako stával starý mlýn.

Hotel-exterier-nocni

 

Ubytujte se přímo na sjezdovce

Ve Špindlu se můžete ubytovat v celé řadě penzionů, hotelů nebo chalup.  My vám doporučujeme ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu Amenity Resort s vyhřívaným bazénem, kde budou vaše děti chtít trávit všechen volný čas. V hotelu najdete také wellness centrum, bowling a restauraci. Hotel se nachází pouze několik kroků od sjezdovky, a pokud by vám nevyhovoval, ubytujte se v moderních apartmánech. Ty představují maximální hotelový komfort s krásným výhledem a skvělou lokalitou u sjezdovky.