Skvělé cestování nejen pro seniory

Patříte již mezi seniory, ale stále se cítíte mladí a plní elánu? Pořád rádi cestujete, seznamujete se s novými lidmi, poznáváte krásy nových zemí a jejich zvyky? Pokud ano, nebo někoho takového znáte je pro vás tenhle článek jako dělaný. Sice víme, že hlavní sezóna dovolených je už skoro pryč a na dveře pomalu ťuká podzim. Proč si ale ještě tyto dny nezpestřit a neodjet někam, kde je teplo a navíc ještě za výhodnou cenu? Říkáte si, že byste si léto prodloužili, nebo už uvažujete o dovolené na příští rok, ale zkrátka se vám nechce cestovat v hlavní sezóně, kde je všude spousty lidí? Ať je to jakkoliv, přečtěte si něco o cestování pro starší 55 let a dovolená pro seniory se možná stane vaší oblíbenou odpočinkovou činností.

Dovolená 55 + = samé výhody

Společnost Delfín travel je tady pro všechny seniory, kterým umožňuje vycestovat do zahraničních destinací s dotačním programem a to hlavně v období jara a podzimu. Za skvělou cenu můžete cestovat hned do pěti zemí – Albánie, Andalusie, Menorcy, Mar Menoru a na Sicílii. Tato dovolená 55+ je určená pro seniory a odpovídají tomu také služby, které můžete od cestovní kanceláře očekávat. Opravdu skvělá je nadstandardní nepřetržitá péče kvalitního delegáta, který se o vás celý pobyt stará a pomáhá vám v případě nutnosti. Další výhodou je tempo zájezdu, které odpovídá starším klientům, nemusíte mít ale strach, že byste se nudili, váš průvodce se snaží vyhovět všem a pečlivě vybírané destinace nabízejí mnoho možností. V neposlední řadě k výhodě patří i to, že při odbavování zavazadel je u vás celou dobu přítomen zaměstnanec CK Delfín travel a v případě nejasností vše vyřeší. Možná si říkáte, že tyto služby jsou skvělé a že by pro vás dovolená 55+ program byla jako vyšitá, ale chtěli byste si ji užít i s někým, kdo je mladší? Není problém.

Vezměte s sebou, koho chcete

Dovolené pro seniory se s vámi mohou účastnit i osoby, kterým ještě 55 let nebylo. V případě španělských destinací můžete být doprovázeni jednou osobou a to libovolného věku, proto můžete na dovolenou vyrazit třeba s vnoučetem, nebo mladším kamarádem, kamarádkou, nebo členem rodiny. Pokud by se vám více líbilo vycestovat na Sicílii, tak ani tady není problém a můžete si vzít s sebou libovolný počet různě starých osob, takže pokud vám bylo 55 let a toužíte cestovat s celou svou rodinou, může vám být tento sen lehce uskutečněn. Pokud se vám program a myšlenka CK Delfín travel líbí, nebylo vám však ještě 55 let a ani v okolí nikoho tak starého neznáte, nemusíte se této cestovní kanceláře vzdávat. Cestovat s nimi můžete i tak a to za příplatek, který se určitě vyplatí. V destinacích je vždy vybíráno komfortní ubytování, a proto nemusíte mít strach, že byste se na dovolené necítila „jako doma“.

Cestujte sami, se svou drahou polovičkou, s vnoučaty, rodinou i kamarády. Díky této skvělé nabídce poznáte slunečné destinace a tvář cestovního ruchu v období mimosezónu, která nabízí takové možnosti jako v plném sezónním proudu a to navíc v klidu, pohodě a se skvělými cestovními podmínkami. Nebojte se cestovat ani ve vyšším věku, s CK Delfín travel na vás čekají příjemné okamžiky bez jakéhokoliv stresu.