Skvělá dovolená díky půjčovně karavanů

Skvělá dovolená díky půjčovnV létě jsme se po dvou letech rozhodli, že pojedeme na první dovolenou ve třech. A ihned po tomto nápadu vznikl problém. Kam se vydáme? Jak tam pojedeme a kde se ubytujeme? Přítel jako „hlava“ rodiny chtěl prozkoumat Jeseníky, já zase Orlické hory. Z praktického hlediska jsem samozřejmě nebyla ochotna trávit s malým dítětem večery pod stanem a ještě k tomu skoro každou třetí noc někde jinde. Zkrátka to by nebyla dovolená, ale utrpení, ačkoli jsem s přítelem opravdu dobrodruzi, ale ve dvou tohle bylo fakt snadnější. Jak se tedy rozhodnout? Pojedeme vůbec někam, a kdo ustoupí? Nakonec nemusel nikdo z nás dělat moc velký kompromis, protože jsme přišli na nápad a tím byla půjčovna karavanů, které uspokojila nás všechny.

Výběr uspokojí každého

My jsme si pro naše dobrodružství, které trvalo 14 dní, vybrali půjčovnu obytných přívěsů Hykro a ukázalo se to jako opravdu správná volba. Vybírali jsme z karavanů známých značek, jako jsou Wilk, Knaus a Weinsberg a musím uznat, že kvalita a údržba těchto karavanů byla opravdu skvělá. My jsme si nakonec půjčili Weinsberg 420 QD a veškeré půjčení bylo snadné, rychlé a bez jakýchkoli komplikací. S karavanem jsme byli naprosto spokojeni a opravdu nadšeni jsme byli s velkého dvoulůžku a prostorné koupelny.

Žádný stres, jen nezapomenutelné zážitky

Naše první dovolená ve třech byla díky půjčení karavanu skvělá a spokojenost byla na všech stranách. Část dovolené jsme strávili v krásných místech Jeseníků a druhou polovinu jsme si projeli a hlavně prošli kopečky Orlických hor. Ráno jsme se nebudili s bolavými zády a poštípaní od komárů. V kempu jsme nemuseli shánět vodu na vaření a stát frontu na sprchy. Zkrátka musím uznat, že pro dovolenou s malými dětmi je karavan naprostou jedničkou. Už jen ten luxus koupelny, postele a lednice je k nezaplacení. Celou dovolenou jsme trávili v pohodlí a za velmi přijatelnou cenu a musím říct, že i naše malá si ji užívala.  

Naplánujte si i vy road movie po krásách naší země a uvidíte, že tímto způsobem se dá poznat a navštívit velké množství měst i přírodních krás, a to bez stresu, pouze se skvělými zážitky. Zabrouzdejte na www.hykro.cz, přesvědčte se o jejich kvalitách a připravte se na báječnou dovolenou. Jsem si jistá, že stejně jako my si budete chtít obytný vůz půjčit znovu.