Sežeňte si plesové šaty ještě dnes

Říkáte si, že byste letošní zimu ráda vyrazila na ples a potřebujete k tomu nové šaty? Pokud ano, pak si rozhodně přečtěte dnešní článek. Dozvíte se v něm, kde plesové šaty koupit i jak si je správně vybrat.

Volte luxusní materiál

Krajka, týl, šifon, průhledné variace i výrazné prvky, tak přesně toto je u plesových i společenských šatů v módě. A věřte, že z široké nabídky si vybere opravdu každý. Nosí se spíše splývavější modely, a to jak dlouhé, tak krátké. Pokud byste ovšem chtěla něco více extra, nic nepokazíte ani nadýchanějším typem šatů. U takového modelu je pak vhodné volit i luxusnější materiály, krajku a bohaté prošití třpytivými kameny nebo flitry.

Vhodný střih i délka

Starším elegantním dámám se hodí spíše jednodušší společenské šaty, které nebudou mít mnoho extravagantních prvků. Jestliže si ale oblečete šaty splývavého střihu doplněny o krajkové rukávy, budete i tak ve společnosti zářit. U dam plnějších tvarů doporučujeme vybrat model zakrývající nějaké to kilo navíc. Obecně se říká, že dlouhé šaty jsou na ples lepší, avšak mladší ročníky si mohou bez obav pořídit i plesové šaty krátké. Důležité je, abyste se v modelu cítila dobře.

plesove_saty

Jakou barvu zvolit?

S barvou si příliš velké starosti nedělejte. Nosí se v podstatě cokoliv. Záleží jen na vás a na tom, která barva vám nejvíce sluší. Při výběru barvy byste měla myslet jen na to, aby odstíny nebyly moc křiklavé. K oblíbeným odstínům patří smetanová, zlatá, béžová i černá. Nic ale nepokazíte ani červenou nebo světlými odstíny růžové a modré.

Vyberte si u profesionálů

Velký výběr šatů seženete v pražském Boutique Zoryana Stekhnovych, který slouží rovněž jako půjčovna svatebních šatů. V Praze na Moráni si můžete také plesové šaty půjčit a čeká tady na vás i výprodej společenských a svatebních šatů. Proto pokud potřebujete ve společnosti zazářit, rozhodně obraťte na opravdové profesionály. Zkušený personál je připraven vám kdykoliv poradit.

svatebni_saty