S tvrdou kůži na patách zatočí elektrický pilník

Možná si myslíte, že v zimě, kdy jsou nohy stále zavřené v botách, nepotřebují takovou péči jako v létě. To je ale velká chyba. Chcete-li mít nohy a chodidla nejen krásná, ale i zdravá, musíte jim věnovat péči každý den. A to i v případě, že navštěvujete pravidelně pedikúru.

Nohy nás nosí celý život, a proto je opravdu vhodné jim věnovat alespoň chvíli z vašeho dne. Věřte, že se vám i každodenní krátká údržba mnohonásobně vrátí. Jak ale o své nohy pečovat? Je to jednoduché, stačí mít dobrého pomocníka, který vás zbaví tvrdých pat i ztvrdlé kůže na chodidlech velmi rychle.

Doma máte několik možností

Doma máte možností více. Od peelingu, koupele až po masáž. My si však myslíme, že pro péči o chodidla se nejlépe hodí elektrický pilník na paty, o který je v posledních letech velký zájem. I proto se na našem trhu objevilo mnoho značek prodávající tento sortiment zboží. Jedním z nich je i elektrický pilník na nohy Nexon Pedi 5v1.

Elektrický pilník na paty

Elektrický pilník na paty

Elektrický pilník na paty Nexon Pedi 5v1

Nexon Pedi 5v1 je napájen buď ze sítě, nebo dobíjecím akumulátorem. Ušetříte tak peníze za baterie. Tento pomocník má zajímavé technické parametry. Dva válečky pracující rychlostí 11 000 otáček za minutu vás rychle zbaví veškeré ztvrdlé kůže. Kromě standardní hlavice obsahuje i extra hrubou, která slouží jako velmi účinná bruska na paty. Výhodami jsou i jednoduché použití a velmi příjemná cena. Nexon Pedi 5v1 se hodí i na ztvrdlá místa na rukou. Pokud máte popraskanou nebo jinak poškozenou pokožku, použijte ho až po vyléčení.

Skvělým pomocníkem v domácnosti je také vysavač na okna

Nexon Pedi 5v1 koupíte v e-shopu xantea.cz. V tomto obchodě nakoupíte velký sortiment zboží od kosmetiky až po domácí potřeby. Kromě elektrického pilníku zde mají i další skvělou věc, což je vysavač na okna. Použít ho můžete nejen na mytí oken, ale také na obklady, zrcadla i na vyčištění sprchového koutu.