Rozvíjejte fantazii svých dětí!

To, jak je důležité dětem pomáhat rozvíjet jejich fantazii, ví snad každý rodič. Způsobů, jak toho docílit, je hned několik. Jedním z nich jsou i sofistikované dětské domečky, skluzavky a různé prolézačky. Ty děti nejenže zabaví, ale také je donutí přemýšlet. 

Pamatuji si, že když by bylo asi šest let, vyprázdnila jsem si šatní skříň a do ní se zavírala. Jednou jsem v ní dokonce i nocovala. Od mé nejlepší kamarádky, která učinila totéž, nás dělila jen zeď. Před spaním jsme si na sebe ťukaly. Ve skříni jsme sice byly zkroucené a moc jsme toho nenaspaly, ale byla jsem tam šťastná.

Dopřejte svým dětem místo, které bude jen jejich

A o tom to celé je. Děti nesmírně touží po místečku, které bude jen a jen jejich. Místě, do něhož budou mít dospěláci vstup zakázán. A vy coby jejich rodiče jim ho snadno můžete dopřát. Dnes ji navíc máte možnost pořídit mnohem lepší prostory, než je prázdná šatní skříň. Přímo ideální je dětský domeček.

Miniatura klasického rodinného domu

Naprosto jedinečné dětské domečky najdete například v nabídce společnosti Domky Herold. Naprosto kouzelné domečky, ze kterých každé dítě musí být u vytržení. Dřevěné domečky různých rozměrů, designu i tvarů. U nás jednoznačně vede dětský domeček Eliška, který je takovou miniaturou domu klasického. Mít ho tak několikanásobně větší, s chutí se do něj nastěhujete sami.

Pozor na levné čínské výrobky

A když už svému dítku či dítkům pořídíte dětský domeček, uvažujte doplnit jej o dětské hřiště a skluzavku. Věřte, že z této kombinace vaši potomci budou přímo u vytržení. Zřejmě vás nemusíme upozorňovat, že vybírat byste měli produkty bezpečné, tedy opatřené náležitou certifikací. Určitě se vyhněte no name značkám vyrobeným v Číně, ve kterých si děti mohou i ublížit.

Důvěřujte renomovaným prodejcům

Zárukou kvality je jedině renomovaný výrobce, jako je například již zmíněná společnost Domky Herold. Dětská hřiště a skluzavky z její dílny jsou spolehlivé a bezpečné. Garantem bezpečnosti je v tomto případě sám dodavatel. Co se cen týče, ty jsou více než příznivé. Například dětské hřiště Monkey´s Home vás vyjde na necelých 9 tisíc korun. To je velmi slušné, nemyslíte?