Římské rolety jsou praktickým doplňkem

 

Koupili jste byt, či postavili Vás vysněný dům. Nebo jen rekonstruujete a narazili jste na palčivou otázku, jak vyřešit stínění Vašeho interiéru? Máme pro Vás jistě zajímavý typ. O společnosti Diamond design jsme již psali. Konkrétně o jejich interiérových tapetách, nyní představíme další část sortimentu této společnosti a to stínící techniku, konkrétně římské rolety.

 

 

Římské rolety nejsou jen praktickým doplňkem interiéru, ale bezpochyby také dokreslí design každého interiéru. Římské rolety uspokojí i velmi náročného klienta a jsou vhodné do každého interiéru a to nejen do obývacích pokojů a ložnic.

 

rm8Římské rolety od Diamond design jsou zárukou kvalitních materiálů, které jsou dováženy z Belgie, Německa a Francie. Rolety jsou složeny z horizontálních ploch, které se stahují do shybů. Rolety se tak velmi snadno uzpůsobí požadovanému množství světla, které mají propustit a atmosféře, kterou mají navodit.

 

Mechanismus ovládání rolet je velmi jednoduchý. Látky jsou na bocích vybaveny malými očky, přes které je provlečena vodící šňůrka. Rolety jsou na vrchní liště opatřeny suchým zipem, dají se tak velmi jednoduše odepnout a vyprat. Můžete tak mít v zásobě několik barevných variant rolet a své známe vždy překvapit novou variací.Rolety je možné vybavit také motorizovaným systémem a dálkovými ovládači.

 

Pokud Vás Římské rolety zaujaly, zkuste si prohlédnout některou z referencí firmy Diamond design. Nechte se tak inspirovat opravdu zdařilým provedení teorie v praxi.

Nejste-li pořád ještě definitivně rozhodnutí, nebojte se zeptat, navštivte některý ze showroomu v Brně, Zlíně, Velké Bíteši nebo Praze.