Relaxujte ve wellness

Potřebujete si odpočinout, načerpat sílu i zlepšit náladu? Pak není nic jednoduššího než se sbalit a vyrazit na chvíli na příjemné místo, kde zapomenete na každodenní problémy. A kam vás to posíláme? No přece na wellness, a to ať se zde rozhodnete odpočívat s kamarádkou nebo partnerem. Dva dny jsou prima, čtyři skvělé a po celém týdnu takového hýčkání si budete připadat jako v nebi.

Tím pravým jsou wellness hotely

Práce, děti, domácnost, stres, tak přesně to udolá každou z nás. Jestliže cítíte, že je toho na vás hodně, pak věřte, že hodina spánku o víkendu navíc vám nepomůže. To bude potřebovat něco většího – vycházky, saunu, masáže, spánek, pohodu a smích. Přesně to je to pravé. A kde si tohle můžete užít? Třeba v lázních na wellness pobytu. V mnoha lázeňských místech totiž dostanete speciální relaxační programy, po kterých se budete cítit opravdu skvěle a maximálně si odpočinete. Přesně takový luxus vám nabízí i wellness hotely, kde dostane takovou péči jako v lázních, a po příjezdu domů budete mít zase sílu na práci i péči o rodinu.

Vyrazte do Luhačovic

Hotel Augustiniánský Dům v Luhačovicích vám nabízí wellness centrum se širokou nabídkou mnoha procedur. Užít si zde můžete relaxační bazén s protiproudem, whirlpool vířivku, masážní sprchy, finskou i bylinkovou saunu nebo solnou a mentolovou parní lázeň. Odpočívat pak budete v meditační a relaxační místnosti s lehkým občerstvením i na vyhřívaných odpočinkových lavicích.

K dovolené patří letní pobyt

V hotelu Augustiniánský Dům můžete vybírat z mnoha pobytů na dvě i více nocí. V létě ale určitě využijte letní pobyty, které v sobě zahrnují také grilování na terase, možnost hry kroketu či badmintonu v hotelové zahradě a půjčení kola. Skvěle tak skloubíte aktivní odpočinek na čerstvém vzduchu s tím pasivním, a do sytosti si ve wellness hotelu užijete obojí. Zapomeňte na stres i shon a přijeďte do Luhačovic, kde si odpočinete, načerpáte novou energii, dobře se najíte a užijete si pořádnou zábavu.