Relaxační wellness víkend za hubičku

Dneska zvolíme trochu netradiční téma. Tak nějak vždy píšeme o tématech, které jsou blíže k našim dítkům. Řešíme problémy, radíme ale vše se tak nějak točí kolem našich nejmladších. Dalo by se říci, že zapomínáme na sebe a to je přeci také důležité, nebo ne? Vždyť i naše duševní pohoda a fyzické zdraví se odráží na našich dětech. Bohužel dnešní doba nijak rodičům nenahrává. Z práce rychle domů, postarat se o naše ratolesti, uklid a uvařit a udělat úkoly a večer padneme do postele. A takhle to jde den za dnem. Poznáváte se také v tomto zamotaném kolečku? Tak možná pro Vás je tento článek určen.

Uznali jsme, že je opravdu čas si odpočinout a načerpat síly. Děti nám rádi pohlídají rodiče, volno v práci zařízeno ale co nyní? Kam se vypravit, kde vybrat pobyt či dovolenou aby to neskončilo zruinováním rodinných financí. A vybrat spíše turistiku nebo jen nějaký wellnes víkend? Možnosti jsou široké a my vřele doporučujeme server slevoteka. Tento server nabízí přehledně seřazené aktuální nabídky na pobyty a zájezdy, stačí si jen vybrat.
A protože by  jsme byli špatní rádci, kdyby jsme si sami nějaký ten wellnes pobyt nevyzkoušeli. Tady jsou naše dojmy.

 

Cesky krumlov image 1

 

 

Už dlouho jsme se chtěli vypravit do Jižních čech a spojit příjemné chvíle ve wellnes s prohlídkou zdejších památek, zejména zámku Hluboká. Vybrali jsme proto wellness víkend pro dva ve stylovém penzionu a byli jsme naprosto nadšeni. Vše proběhlo naprosto bez problému – skvělé jídlo, zázemí penzionu. Bazén a wellness procedury jsme si maximálně užili!

 

Děkujeme serveru slevoteka.cz a personálu penzionu za skvělý  pohodový prodloužený víkend.